انرژی

علت آتش‌سوزی ساختمان برق وزارت نیرو هنوز معلوم نیست

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: اخبار منتشر شده مبنی بر مشخص شدن علت حادثه آتش سوزی ساختمان برق حرارتی کاملا کذب است و قرار شده بعد از اتمام عملیات اطفای حریق، جلسات کارشناسی توسط آتش‌نشانان برگزار و علت حادثه اعلام شود.

میثم جعفرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تاکنون چند علت برای وقوع این حادثه مطرح شده است، اظهار کرد: هیچ کدام از اعضای وزارت نیرو و شرکت‌های تابع آن نمی‌توانند علت حادثه را اعلام کنند و این موضوع تنها توسط آتش‌نشانان البته آن هم پس از بررسی تمام جوانب اعلام می‌شود.

اظهارات جعفرزاده در حالی است که امروز برخی رسانه‌ها اخباری مبنی بر مشخص شدن علت حادثه آتش‌سوزی عنوان کرده و گفته‌اند که کپسول اطفای حریق در طبقه منفی چهار ساختمان خودبه‌خود فعال شده و با پرتاب پودر اطفای حریق که با حرارت همراه بوده، روی اسناد و کاغذها پاشیده شده و موجب مشتعل شدن این کاغذها شده است.

به گزارش آرمان اقتصادی، عملیات اطفای حریق که ساعت ۱۰ روز گذشته در ساختمان ۵۱ ساله برق حرارتی وزارت نیرو رخ داد، در حالی همچنان ادامه دارد که به علت احتمال ریزش، ساختمان‌های مجاور به صورت اضطراری تخلیه شده است.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

  کد خبر
122093
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *