صنعتصنعت، معدن، تجارت

رفع مشكلات بانكی ١٠ شركت توليدی و صنعتی با دستور استاندار تهران

در جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد با پيشنهاد استاندار تهران و اتخاذ تصميمات،مشكلات پرداخت بدهی و معوقات بانكی ١٠ شركت توليدي در استان تهران مرتفع شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پايگاه اطلاع رساني استانداری تهران، جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان امروز (شنبه ١٩ خردادماه)به رياست محمدحسين مقيمی استاندار تهران و با حضور محمد امامي امين معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري،صادقی مديركل صنعت معدن و تجارت استان، چالويی مديركل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاری استانداری و مديران عضو كارگروه و جمعي از مديران شركت های صنعتی و توليدی استان برگزار شد.
در اين جلسه مشكلات ١٠ شركت توليدي و صنعتي با فعاليت هاي دارويي،قند و شكر،پوشاك،قطعات خودرو و شيرآلات با بانك ها مطرح شد.
با دستور استاندار تصميماتي در خصوص تعيين تكليف شركت ها در پرداخت بدهي و معوقات بانكی اتخاذ و بر ضرورت همكاری بانك ها با شركت ها براي در نظر گرفتن تنفس براي پرداخت بدهي تأكيد شد.
گفتني است،ستاد تسهيل و رفع موانع توليد باهدف رفع موانع تولید، رونق واحدهای تولیدی و همسوسازی دستگاه‌های دولتی در جهت حمایت از تولید در راستاي مصوبات اتخاذ شده در كارگروه سازمان صنعت معدن و تجارت استان به‌صورت مستمر تشکیل می‌شود.

  کد خبر
167023
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *