بانکبانک و بیمه

اهدا تندیس طلایی روزملی صنعت ومعدن به شرکت صنایع پویان طب هگمتانه

تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در مراسم گرامیداشت این مناسبت به شرکت صنایع پویان طب هگمتانه که با تامین مالی بانک صنعت و معدن به اجرا درآمده است، اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، شرکت فوق به عنوان شرکت برتر در صنایع برق و الکترونیک سال ۱۳۹۶ انتخاب و با اهدای تندیس مورد تقدیر قرار گرفت.
اختر عظیمی مدیرعامل شرکت صنایع پویان طب هگمتانه در نامه ای خطاب به علی اشرف افخمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک صنعت و معدن از حمایت ها و همکاری مجدانه و صادقانه این بانک در به انجام رساندن این طرح و کسب موفقیت های یاد شده قدردانی کرد.
در بخشی از نامه یاد شده آمده است : اینجانب وظیفه خود می دانم که به نمایندگی از طرف مدیران و کارکنان شرکت صنایع پویان طب هگمتانه، مراتب قدردانی و سپاسگزاری خود را از همکاری مجدانه و صادقانه جنابعالی و تمامی همکاران شما در مجموعه تحت امر اعلام نموده و از درگاه خداوند موفقیت روزافزون را برای شما مسئلت نمایم.
بی شک اگر این همیاری از طرف جنابعالی نبود، انجام این طرح و به سرانجام رساندن آن مقدور نبود. به امید آن که هر روز شاهد موفقیت کشور عزیزمان، ایران، در عرصه های گوناگون باشیم.

  کد خبر
182151
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *