بانکبانک و بیمه

حضور بانک رفاه در کنفرانس ملی فرصت‌ها


بانک رفاه در راستای اهداف و سیاست های کلان خود و همچنین توسعه فعالیت های حوزه پدافند غیر عامل، در کنفرانس ملی فرصت‌ها و چالش‌های هوشمندسازی حضور فعال و اثر بخش داشت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی (armaneghtesadi.ir)، در این کنفرانس که ۲۴ و ۲۵ تیرماه سال جاری در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی با شعار «هوشمندسازی امن با محصولات بومی» و با هدف بررسی فرصت‌ها و چالش‌های جهانی هوشمندسازی، راهکارهای توسعه امن آن با محصولات و راهکارهای بومی با مشارکت و حمایت بانک رفاه کارگران برگزار شد، موضوعاتی از قبیل چالش‌های توسعه فناوری‌های نوین هوشمندسازی، شهر هوشمند، دولت هوشمند، سلامت هوشمند و پدافند سایبری در سامانه‌های هوشمند در آن به بحث و بررسی گذاشته شد.

گفتنی است این کنفرانس در راستای سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و شورای عالی اداری ابلاغی ریاست‌جمهور و هیات دولت مبنی بر تحقق و استقرار دولت الکترونیک تا پایان دولت دوازدهم و ابلاغیه‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور مبنی بر توسعه پدافند سایبری و استفاده از محصولات بومی در زیرساخت‌های سایبری برگزار شد.
همچنین با توجه به ضرورت آشنایی با محصولات و راهکارهای بومی هوشمندسازی، همزمان با برگزاری کنفرانس نمایشگاهی با حضور شرکت‌های فعال در حوزه تولید محصولات و خدمات هوشمندسازی برگزار شد.

  کد خبر
182280
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *