صنعت، معدن، تجارتمعدن

زرشوران، خريد هزار تن سيانيد سديم را به مناقصه گذاشت

شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار برای خرید ۱۰۰۰ (یک هزار) تن سیانید سدیم قرصی با خلوص ۹۸ درصد مورد نیاز کارخانه طلای زرشوران از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای اقدام کند.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، این شرکت با توجه به قانون برگزاری مناقصات، از کلیه شرکت‌ها و پیمانکاران ذیصلاح که مایل به شرکت در مناقصه فوق هستند دعوت می کند برای دریافت اسناد مناقصه به دبیرخانه کمیسیون معاملات واقع در مجتمع طلای زرشوران یا به نشانی دفتر مرکزی به نشانی تهران، میدان ولیعصر، خیابان شقایق، پلاک ۵ و ۷ مراجعه کنند.

محل اجرای پروژه استان آذربایجان غربی، شهرستان تکاب، کیلومتر ۳۸ جاده تخت سلیمان، روستای زرشوران، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و مدت اجرای آن یک سال شمسی است.

شرکت های متقاضی در این مناقصه باید گواهی نامه صلاحیت در اختیار داشته باشند به طوری که ساز و کار مناسب به منظور انجام موضوع مناقصه‌ و توانایی مالی لازم و کافی و توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی شرکت در فرآیند ارجاع کار و حسن انجام تعهدات (در صورت برنده شدن) در اختیار باشند.

همچنین تاییدیه و مجوز بازرگانی، مجوز گمرکات (ترخیص کالا) و همچنین تفاهم‌نامه با شرکت‌های معتبر حمل و نقل داخلی نیز ضروری است. از سوی دیگر ارایه ضمانتنامه بانکی باید به مبلغ ۴،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ (چهار میلیارد و پانصد میلیون) ریال از دیگر مدارک مورد نیاز این مناقصه است.

مهلت دریافت اسناد پس از واریز مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲ (دو میلیون ریال) به شماره حساب ۵۷۷۸۸۵۷۷۸۰ در وجه شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران نزد بانک ملت، شعبه تکاب، کد ۱۱۹۳۲، از تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان وقت اداری (ساعت ۱۶) روز چهار‌شنبه مورخ ۰۳/۰۵/۱۳۹۷ است که باید به دبیرخانه کمیسیون معاملات واقع در محل شرکت در زرشوران یا دفتر مرکزی تهران ارایه شود. متقاضیان مکلفند پیشنهادهای خود را حداکثر تا پایان وقت اداری (ساعت ۱۶) روز دوشنبه مورخ ۱۵/۰۵/۱۳۹۷ به دبیرخانه کمیسیون معاملات واقع در نشانی در زرشوران یا دفتر مرکزی تهران ارایه دهند. . زمان گشایش پاکت‌ها نیز ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه مورخ ۱۶/۰۵/۱۳۹۷ در محل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران است.

  کد خبر
182685
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *