صنعتصنعت، معدن، تجارت

گردهمايی سالیانه شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد

گردهمايی سالیانه شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، گردهمايی سالیانه شبکه نمایندگی های سازمان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، مدیران اجرایی شبکه نمایندگی ها و مدیران سازمان برگزار شد.
‎بنا به این گزارش، در اين نشست دكتر منصور معظمی، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بيان نقطه نظرات خود نسبت به نقش، جایگاه و برند سازمان مدیریت صنعتی با تاکید بر لزوم فعالیت بیشتر، انتظارات خود را از سازمان مدیریت صنعتی اعلام و بر راهبردهايي همچون ضرورت هویت بخشی مجدد سازمان مدیریت صنعتی به کمک راهكارها و روش های پیشنهادی از سوی شبكه نمایندگی ها، تلاش در جهت اعتبار بخشی مدارج دوره های تخصصی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی ، جوانگرايي هيات علمي، توسعه تبلیغات و اطلاع رسانی دستاوردهای سازمان، حمایت از نمایندگی ها و ایفای نقش موثر حمايتي سازمان از شبكه نمايندگي و ارتقا کیفی و کمی انتشارات سازمان و …بعنوان نقشه راه سازمان مديريت صنعتي تاكيد نمود.

‎ در ابتدای این گردهمايي ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ضمن خوشامدگویی به جناب آقاي دكتر معظمي و هيات همراه، مدیران اجرایی شبکه نمایندگی های سازمان و دیگر مدعوین اظهار داشت: در شرایط کنونی مقوله مدیریت از مهمترین موضوعات مطرح در سطح کشور است، بسیاری از چالش ها ي كشور به واسطه حکمرانی و مدیریت بد ایجاد می شود.بنابراين آموزش حكمراني و رهبري شركتي و سازماني و جانشين پروري از مسائل مهمي است كه بايد با روحيه جهادي و همسو با سياست هاي صنعتي محقق شود.
‎کیانی بختیاری افزود: شبکه نمایندگی های سازمان به عنوان مروجان دانش مدیریت نقش موثری در ارتقا و توانمندی ظرفیت مدیریت و به تبع آن رفع چالش های کشور و تاب آوري بنگاهها ایفا می کنند و این نقش و جایگاه به ویژه در شرایط کنونی در خور تقدیر و تشکر است.
‎وی خاطرنشان کرد: هر زمان که از برابر یک ساختار و برند بزرگ عبور می کنیم باید به خاطر داشته باشیم که این ساختار را افرادی بزرگ با افکار بلند ساخته اند و يقينا با علم و اصول مديريت آشنايي كامل داشته اند.
‎کیانی بختیاری توسعه ظرفیت مدیریت در کشور و پرورش مدیران در کلاس جهانی را از ماموریت های اصلی سازمان مدیریت صنعتی و شبکه نمایندگی های آن در سراسر کشور عنوان کرد.
‎مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی همچنين در خصوص فعالیت های جدید سازمان که برای نخستین بار در کشور طراحی و اجرا شده است گزارشی را ارائه نمود.
‎در این گردهمايی مدیر توسعه شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی، گزارشی از فعالیت های این شبکه ارائه کرد و سپس مدیران شبکه نمایندگی ها به بیان مسائل و ارائه راهکارهای برون رفت از برخي چالش ها و انتظار از سازمان مركزي برای ارتقا هر چه بیشتر جایگاه، نقش و برند سازمان پرداختند.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی IMG_3378 گردهمايی سالیانه شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد
‎در پايان اين نشست مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی ضمن تشکر از حضور دلگرم كننده دكتر منصور معظمی و مديران همراه و نيز مدیران اجرایی نمایندگی ها، بر ضرورت تلاش مجدانه خود و همکاران در راستای تحقق اهداف و پیشنهادات نوآورانه ریاست محترم سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شبکه نمایندگی ها ی کشور تاکید و صحه گذاری نمود.

  کد خبر
219608
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *