بانک پارسیان
بین الملل

حمایت ویژه از کشاورزان اروپایی در برابر تحریم‌های روسیه

اتحادیه اروپا به منظور حمایت از کشاورزان آسیب‌دیده از تحریم های روسیه، بسته حمایتی ۵۰۰ میلیون یورویی را به تصویب رساند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از یورونیوز، در پی تحریم روسیه بر مواد غذایی اتحادیه اروپا و کاهش صادرات و اُفت قیمت محصولات کشاورزی در اروپا، بسیاری از کشاورزان که به‌شدت از این شرایط متضرر شده­اند در بروکسل تجمع کردند و نهایتاً اتحادیه اروپا بسته‌ای حمایتی به ارزش ۵۰۰ میلیون یورو برای حمایت از آنان به تصویب رساند.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 2925766 حمایت ویژه از کشاورزان اروپایی در برابر تحریم‌های روسیه

هیئت وزرای اتحادیه اروپا اعلام کرده‌اند که یک بسته حمایتی ۵۰۰ میلیون دلاری برای کشاورزانی که در پی تحریم‌های اخیر روسیه با کاهش قیمت‌ها به‌شدت ضربه خورده‌اند در نظر گرفته است. سپتامبر ۲۰۱۵ هزاران نفر از کشاورزان در خیابان‌های اطراف ساختمان اتحادیه اروپا در بروکسل؛ زمانی که هیئت‌وزیران در مورد مشکلات آنان بحث می‌کردند، تجمع کردند.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 2925770 حمایت ویژه از کشاورزان اروپایی در برابر تحریم‌های روسیه

اعتراض کشاورزان اروپایی به کاهش قیمت محصولات خود مقابل ساختمان مقر اتحادیه اروپا در بروکسل- سپتامبر ۲۰۱۵

جرکی کسنانین، معاون رئیس‌جمهور اتحادیه اروپا اعلام کرد: طرح امروز کمیسیون پاسخی مهم، سریع و دقیق به وضعیت کنونی کشاورزان است. به‌زودی حمایتی به ارزش ۵۰۰ میلیون یورو برای کمک به کشاورزان تخصیص داده می‌شود که امنیت غذایی ما به خطر نیفتد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 2925772 حمایت ویژه از کشاورزان اروپایی در برابر تحریم‌های روسیه

عمده کمک‌ها به کشاورزان بخش لبنی اختصاص داده می‌شود. زیرا کشاورزان این بخش پس‌ازآنکه روسیه واردات محصولات غذایی اتحادیه اروپا را در پاسخ به تحریم‌های اروپا علیه اوکراین ممنوع کرد، شدیداً تحت‌فشار قرار گرفته‌اند.

منبع

مهر

  کد خبر
220134
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *