بانک پارسیان
بانکبانک و بیمه

احداث کارخانه فرآورده‌های شیر در ورامین

کارخانه فرآورده های شیر با استفاده از تسهیلات ۱۲۰۰میلیارد ریالی بانک کشاورزی از محل منابع صندوق توسعه ملی احداث و ۳۰ درصد از کره مورد نیاز کشور را تولید خواهد کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در ادامه برنامه بازدید از طرح ها و آگاهی از پیشرفت برنامه ها، از محل احداث کارخانه تولید فرآورده‌های شیر«شمه شیر» و «مجتمع کشت وصنعت صفاری» در روستای چالتاسیان از توابع پیشوای ورامین بازدید کرد.

در این بازدید، خدا رحمی به نقش و حمایت این بانک در تولید واشتغال در بخش کشاورزی اشاره کرد و افزود: این کارخانه با مشارکت و تسهیلات بانک کشاورزی و توسط دامدار نمونه این شهرستان احداث خواهد شد.

وی ظرفیت این کارخانه در فاز اول را دریافت روزانه ۱۲۰۰ تن شیر خام و فرآوری آن و تبدیل به محصولاتی از جمله کره، پنیر، شیر خشک، ماست و شیر پاستوریزه اعلام کرد، افزود: در فاز دوم دریافت روزانه شیر تا ۳ هزار تن قابل افزایش خواهد بود. 

خدارحمی تأکید کرد: بانک کشاورزی با جمع‌آوری سپرده‌های خرد مردمی منابع قابل توجهی را به تولید محصولات کشاورزی و دامی به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران اختصاص می‌دهد. 

وی خاطر نشان کرد: تسهیلات بانک کشاورزی  با صرف وقت ودقت فراوان به طرح ها اختصاص می یابد و با درنظر گرفتن مواردی از قبیل اهلیت متقاضی، مجوزهای قانونی ،تضامین و وثایق، و…. تسهیلات به کارآفرینان بخش کشاورزی پرداخت می شود.

بر اساس این گزارش، این کارخانه با استفاده از تسهیلات ۱۲۰۰میلیارد ریالی بانک کشاورزی از محل منابع صندوق توسعه ملی احداث و ۳۰ درصد از کره مورد نیاز کشور را تولید خواهد کرد.

این گزارش می افزاید، مسعود جلالیان مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی ،مدیران و کارشناسان و برخی از روسای شعب این بانک در استان تهران، در این بازدید خدارحمی را همراهی می کردند.

  کد خبر
220243
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *