صنعت، معدن، تجارت

نشست وزرای اقتصادی پیشنهادی با فعالان اقتصادی آغاز شد

 

نشست وزرای اقتصادی پیشنهادی دولت با فعالان اقتصادی عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران دقایقی قبل آغاز شد.

 

به گزارش آرمان اقتصادی، قرار است سه وزیر پیشنهادی صمت، اقتصاد و تعاون برای تشریح برنامه های خود در جمع اعضای اتاق بازرگانی حضور یابند تا ضمن شنیدن نقطه نظرات فعالان اقتصادی، حمایت پارلمان بخش خصوصی را جهت گرفتن رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی جلب کنند.

این نشست دقایقی قبل با حضور غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران و دژپسند، وزیر پیشنهادی اقتصاد آغاز شد و قرار است رحمانی، وزیر پیشنهادی صمت و شریعتمداری، وزیر پیشنهادی تعاون نیز به این نشست ملحق شوند.

غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی ایران در شروع این نشست که در محل اتاق بازرگانی ایران درحال برگزاری است، خطاب به فرهاد دژپسند، وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصاد و دارایی ، اظهارداشت: قبول مسئولیت در چنین شرایط حساسی، مانند راه رفتن روی مین است.

وی اضافه کرد: حضور آقای دژپسند در جمع فعالان اقتصادی اهمیت مضاعفی دارد چراکه علاوه بر سکانداری وزارت اقتصاد، ریاست شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی نیز بر عهده وزیر اقتصاد است و به این ترتیب اگر بتوانیم از ظرفیت های قابل توجه شورای گفتگو در کسب نظرات بخش خصوصی و انتقال آن به دولت استفاده کنیم به عملکرد دولت در مسائل اقتصادی کمک های شایانی خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی ایران افزود: امیدواریم با پیوند  محکم در شورای گفتگو و هیات مقررات زدایی در کنار این وزیر اقداماتی بهتر از گذشته داشته باشیم.

شافعی اظهارامیدواری کرد: روز شنبه با رای قابل توجه، شاهد حضور  فرهاد دژپسند بر مسند وزارت اقتصاد باشیم.

وی خطاب به دژپسند، ادامه داد: فعالان اقتصادی که امروز در این جلسه حضور دارند نمایندگان بخش خصوصی هستند و اگر شما برنامه های خود را اعلام کنید فعالان توصیه هایی دارند که می تواند در پیشبرد سیاست های اقتصادی دولت به شما کمک کند.

 

منبع
مهر
  کد خبر
224855
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *