ارتباطات و فناوري اطلاعاتامور زیربنایی

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال  برگزار می‌شود؟

عکس مربوط به یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال است.
دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال  برگزار نشدن این نمایشگاه را نادرست خواند و اعلام کرد که  بعد از اربعین، جلسه‌ای برای تعیین تاریخ برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال تشکیل می‌شود.

به گزارش آرمان اقتصادی، سید مرتضی موسویان، رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرداد ماه امسال اعلام کرده بود که دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال  نهم تا پانزدهم آبان ماه در مصلی تهران برگزار می‌شود اما از اواخر مهرماه تاکنون اخباری مبنی بر به تعویق افتادن زمان برگزاری نمایشگاه منتشر می‌شود.

در همین راستا دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال چند روز قبل به ایسنا توضیح داد که برنامه‌ریزی خوبی برای برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال صورت گرفته اما به دلیل حضور اکثر فعالان این حوزه در مراسم باشکوه اربعین حسینی و برگزاری نمایشگاه تلکام قبل از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در سال جاری و مشکلات مالی شرکت‌ها برای حضور در چند نمایشگاه به فاصله کمتر از یک ماه، باعث شده که تشکل‌های حوزه رسانه‌های دیجیتال و فعالان این حوزه درخواست‌ جابه‌جایی زمان برگزاری نمایشگاه را داشته باشند. 

با این حال در شرایطی که برگزارکنندگان نمایشگاه صرفا از تعویق در زمان برگزاری خبر  می‌دهند، خبرهایی از برگزار نشدن نمایشگاه رسانه های دیجیتال هم به گوش می‌رسد.

موحد، دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال امروز در گفت وگویی با ایسنا خبر برگزار نشدن را نادرست خواند و تاکید کرد که  زمان برگزاری نمایشگاه را به تعویق انداخته‌اند تا موسسات فرهنگی که در مراسم اربعین شرکت خواهند کرد، بتوانند  در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

در نهایت او از تشکیل  جلسه سیاستگذاری نمایشگاه بعد از اربعین،  برای تعیین  زمان برگزاری نمایشگاه خبرداد.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

  کد خبر
224972
کلیدواژه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *