ارتباطات و فناوري اطلاعاتامور زیربنایی

بررسی کاربردهای ربات‌ها در دانشگاه علم و صنعت

همزمان با برگزاری ششمین کنفرانس بین‌المللی رباتیک و مکاترونیک در قالب ۱۵۲ مقاله کاربرد ربات‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش آرمان اقتصادی دکتر حبیب نژاد، دبیر ششمین کنفرانس مکاترونیک در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: این کنفرانس در محورهای ربات‌های پرنده و زیرآب، ربات‌های بیولوژیک، رباتیک شناختی، ربات‌های همکار، ربات‌های موازی، ربات‌های انسان‌نما، سیستم‌های هوشمند و رباتیک، پایداری ربات‌ها، سیستم‌های مکاترونیکی، شناسایی و مدل‌سازی، طراحی حرکت و یادگیری، رباتیک از دور، رباتیک در پزشکی، ربات‌های سیار و زمینه‌های پیشرفته در رباتیک و مکاترونیک هوشمند برگزار می‌شود.

وی برگزاری کارگاره‌های آموزشی و میزگردهای تخصصی با موضوع ارتباط صنعت و دانشگاه را از برنامه‌های جنبی این کنفرانس نام برد و یادآور شد: از بین ۱۴۲ مقاله تخصصی ارائه شده به دبیرخانه به زبان انگلیسی پس از ارزیابی در ۱۲ گروه تخصصی و با کمک بیش از ۳۶۰ داور داخلی و بین‌المللی، ۵۲ مقاله برای ارائه شفاهی و ۵۰ مقاله برای ارائه پوستر انتخاب شد.

به گفنه وی این مقالات در ۱۲ نشست علمی و در طول کنفرانس ارائه می‌شوند، علاوه بر آن ۵۵ مقاله به صورت پوستر پذیرفته شده است.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

  کد خبر
225593
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *