اقتصاد کلان

جنگ روانی عجیب آمریکا برای تحریم‌هایی که اثر آن پیش‌خور شده است

وزارت خارجه آمریکا در یک اقدام تبلیغاتی و در راستای جنگ روانی برای بزرگ نشان‌دادن تحریم‌ها علیه ایران شمارش‌گر بازگشت تحریمها را در سایت خود قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، وزارت خارجه آمریکا در یک اقدام تبلیغاتی و در راستای جنگ روانی برای بزرگ نشان‌دادن تحریم‌ها علیه ایران شمارش‌گر بازگشت تحریمها را در سایت خود قرار داد.

بازگشت تحریمهای اقتصادی آمریکا بعد از خروج از برجام یکی از مسائلی بوده که رسانه‌های غربی به‌شدت بر آن تأکید کرده‌اند. وزارت خارجه آمریکا نیز در راستای جنگ روانی و برای بزرگ نشان دادن تاریخ ۱۳ آبان که برخی تحریم‌ها علیه ایران بازمی‌گردد شمارشگر بازگشت تحریمها را در سایت خود قرار داده است.

این در حالی است که از حدود ۶ ماه قبل این تحریمها در صحنه عمل به‌اجرا گذاشته شده و اصطلاحاً اثر تحریمهای آمریکا بر اقتصاد ایران پیش‌خور شده است و به‌عقیده کارشناسان در روز ۱۳ آبان هیچ اتفاق خاصی در کشور نمی‌افتد.

همچنین رئیس‌جمهور کشورمان در کنفرانس خبری در حاشیه نشست سازمان ملل گفته بود: هیچ تحریمی برای آینده وجود ندارد چراکه آمریکا تحریم‌های ماه نوامبر را زودتر اجرایی کرده است.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 13970805092213145157475010 جنگ روانی عجیب آمریکا برای تحریم‌هایی که اثر آن پیش‌خور شده است

منبع
تسنیم
  کد خبر
226738
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *