بورسبورس کالا

معامله ۳۱۱ هزار تن انواع محصول در بورس کالای ایران

در هفته منتهی به ۳ آبان ماه، ۳۱۱ هزار و ۱۶۴ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۶ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد داد و ستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،  طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۹ هزار و ۶۱۵  تن انواع کالا به ارزش ۲ هزار و ۶۶۶ میلیارد ریال معامله شد.در این تالار یک هزار و ۸۵۶ تن فولاد، ۳ هزار و ۸۷۰ تن مس، ۱۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۹ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۲ هزار تن آلومینیوم، یک هزار تن سیمان و ۸۸۰ تن شمش روی از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۲۴۱ هزار و ۳۴۹ تن انواع کالا به ارزش بیش از۱۳هزار میلیارد ریال به فروش رسید.در این تالار ۱۲۴ هزار و ۲۷۴ تن قیر، ۵۷ هزار و ۷۸۹ تن مواد پلیمری، ۲۷ هزار و ۱۰۰ تن مواد شیمیایی، ۲۰۰ تن روغن پایه و ۲۷هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۶۰ هزار و ۲۰۰ تن انواع کالا به ارزش ۵۸۵ میلیارد ریال بود؛ در این تالار دادوستد ۵۹ هزار و ۶۰۰ تن گندم، ۶۰۰ تن شکر خام و ۲۹۰ کیلوگرم زعفران رشته ای مشاهده شد.

منبع
SENA
  کد خبر
226856
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *