امور زیربناییراه و ساختمان

پردیسی ها ۵میلیون بیشتر وام مسکن می گیرند

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از استقرار کارگزاری در فازهای مختلف مسکن مهر پردیس با هدف سهولت و تسریع در کار متقاضیان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از شرکت عمران شهر جدید پردیس، حبیب‌الله طاهرخانی صبح امروز در بازدید از پروژه‌های مسکن مهر پردیس، درباره تامین منابع مالی مربوط به اتمام ساخت و ساز خاطر نشان کرد: اغلب پروژه‌های باقی ‌مانده، در مرحله نازک‌ کاری هستند؛ تغییرهای قیمتی سال جاری نیز بیشترین تاثیر را روی این مرحله گذاشته است. به عنوان مثال این افزایش قیمت روی آسانسور، رادیاتور، پکیج، بوستر پمپ، ‌ شیرآلات و … تأثیر داشته است و بعضا پیمانکار برای تهیه این اقلام به مشکل برخورده‌اند. نمونه عینی پکیج بود که در پردیس ما را دچار مشکل کرد. البته خوشبختانه این مسأله حل شده است و به صورت هفتگی ۱۰۰ پکیج تحویل می‌شود.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی  پردیسی ها 5میلیون بیشتر وام مسکن می گیرند  وام مسکن می گیرند" src="https://media.khabaronline.ir/d/2018/10/28/3/5080538.jpg" alt="پردیسی ها ۵میلیون بیشتر وام مسکن می گیرند" data-pagespeed-url-hash="975738197" />

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید همچنین در خصوص افزایش ۵ میلیون تومانی وام متقاضیان مسکن مهر بیان کرد: برای کمک به آورده متقاضیان به دنبال طرحی هستم تا برخی پروژه‌ها که به افزایش قیمت برخورده‌اند، ‌ افزایش ۵میلیون تومانی وام به عنوان جایگزین آورده مردم را داشته باشند. این برنامه برای پروژه‌هایی است که به افتتاح نرسیده‌اند.

وی ادامه داد:‌ باید مشخص شود که چه پروژه‌هایی مشمول این افزایش وام می‌شوند. اما اصل افزایش وام برای پروژه‌های مسکن مهر پردیس بوده است و ممکن است وام برخی پروژه‌ها در سایر شهرها نیز ۵ میلیون تومان افزایش یابد. پیشنهاد افزایش ۵ میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیس به دولت ارائه شده است و از محل خط اعتباری مسکن مهر تامین اعتبار می‌شود.

منبع
پانا
  کد خبر
227545
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن