بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

سقف انتقال وجه از طریق انواع درگاه‌های الکترونیک بانک مسکن بر اساس مجوزهای بانک مرکزی اعلام شد

بر اساس تازه‌ترین بخشنامه ابلاغی بانک مسکن، سقف انتقال وجه از طریق درگاه اینترنت بانک بدون اتصال به دستگاه رمز یکبار مصرف (OTP)، در صورت انتقال وجه کارتی و نیز انتقال وجه داخلی از طریق کارت ۳ میلیون تومان، انتقال وجه از طریق حساب و نیز سامانه‌های پایا و ساتنا ۲۵ میلیون تومان است با این تفاوت که کف انتقال وجه از طریق پایا ۱ ریال اما کف انتقال وجه حسابی از طریق ساتنا ۱۵ میلیون تومان است.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، در مورد اینترنت بانک با رمز یکبار مصرف سقف انتقال وجه شتابی از طریق کارت و نیز انتقال وجه داخلی از طریق کارت همان ۳ میلیون توان است اما سقف انتقال وجه داخلی از طریق حساب بیشتر تعیین‌شده و پاسخگوی مشتریانی است که قصد دارند تا ۵۰ میلیون تومان انتقال وجه انجام دهند.

همچنین سقف انتقال وجه حسابی از طریق پایا ۱۰۰ میلیون تومان است که در قالب دو تراکنش با سقف ۵۰ میلیون تومانی قابلیت انجام دارد. انتقال وجه ساتنا نیز با کف ۱۵ میلیون و سقف ۱۰۰ میلیون تومان از طریق اینترنت بانک با رمز یکبار مصرف میسر است.

سقف انتقال وجه از طریق درگاه همراه بانک مسکن نیز از طریق شبکه شتاب و نیز انتقال وجه داخلی از طریق کارت (انتقال وجه میان دو کارت‌بانک مسکن) ۳ میلیون تومان است اما سقف انتقال وجه داخلی از طریق حساب، انتقال وجه پایا و ساتنا، هر یک ۲۵ میلیون تومان است.

از طریق درگاه تلفن‌بانک مسکن امکان انتقال وجه شتابی از طریق کارت و نیز ساتنا وجود ندارد؛ اما سقف انتقال وجه داخلی از طریق کارت در این درگاه نیز ۳ میلیون تومان است. همچنین سقف انتقال وجه داخلی از طریق شماره‌حساب با استفاده از تلفن‌بانک ۱۵ میلیون تومان و انتقال وجه پایا ۵ میلیون تومان تعیین‌شده است.

در دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن هم امکان انتقال وجه از طریق ساتنا وجود ندارد اما سقف انتقال وجه شتابی و یا داخلی از طریق کارت ۳ میلیون تومان، سقف انتقال وجه کارت به‌حساب (داخلی) ۳ میلیون تومان و سقف پایا ۱۵ میلیون تومان است. همچنین با استفاده از دستگاه‌های PinPad که در تمامی شعب بانک مسکن در سراسر کشور مستقر است، می‌توان انتقال وجه شتابی از طریق کارت را تا سقف ۱۵ میلیون تومان انجام داد.

ضمن اینکه امکان انتقال وجه داخلی از طریق کارت تا سقف ۳ میلیون تومان با استفاده از این درگاه وجود دارد. این در حالی است که انتقال وجه داخلی از طریق مراجعه به شعب امکان‌پذیر است. در حال حاضر امکان افزایش سقف انتقال وجه داخلی به درخواست مشتری در بانک مسکن وجود ندارد.

منبع

راه پرداخت

  کد خبر
228047
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *