امور زیربناییراه و ساختمان

زائران اربعین بلیت برگشت را از پایانه برکت تهیه کنند/ سقف قیمت بلیت تهران-مهران ۱۵۰ هزار تومان است

رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافری با بیان اینکه سقف قیمت بلیت مهران به تهران ۱۵۰ هزار تومان است گفت: به زائران توصیه می‌شود از داخل پایانه برکت در مهران نسبت به تهیه بلیت برگشت خود اقدام کنند.

احمدرضا عامری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره گران‌فروشی برخی از شرکت‌ها در مرز مهران برای فروش بلیت برگشت از مهران به تهران اظهار داشت: تمام نهادهای نظارتی و تعزیراتی در پایانه مهران حضور دارند و مسافران می‌توانند گزارش‌های گران‌فروشی را به نمایندگان تعزیرات در پایانه مهران اطلاع دهند.

وی ادامه داد: احتمالاً زائرانی که به بلیت برگشت با قیمت بالا اعتراض دارند بلیت خود را از پایانه خریداری نکرده‌اند و از طریق اتوبوس‌های گذری قصد برگشت به تهران را دارند.

عامری تاکید کرد: به تمام زائران توصیه می‌کنیم برای خرید بلیت خود از داخل پایانه اقدام کنند و از سوار شدن اتوبوس‌های گذری برای برگشت خودداری کنند.

وی تاکید کرد: سقف قیمت اتوبوس در بهترین کلاس ۱۵۰ هزار تومان است و بیشترین گران‌فروشی محسوب می‌شود و با فروشندگان برخورد قاطع خواهد شد.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافری گفت: از تمام مسافران خواهشمندیم گزارش‌های گران فروشی را به نمایندگان تعزیرات مستقر در پایانه برکت اطلاع دهند.

منبع

ایلنا

  کد خبر
228949

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن