انرژی

تصمیم وزارت نیرو برای اتحاد بخش خصوصی و دولت

وزیر نیرو گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه تحریم‌های آمریکا قرار شده صنعت برق دیگر از لفظ دولتی و خصوصی استفاده نکند و با ایجاد یک تیم با هدف اجماع ملی برای حل مسائل صنعت برق گام برداریم.

به گزارش آرمان اقتصادی، رضا اردکانیان امروز در نشستی با نمایندگان بخش خصوصی با تاکید به این مسئله که می‌بایست بخش خصوصی و دولت اهداف مشترکی را دنبال کنند اظهار کرد: هر کسی به هر دلیلی که نمی‌تواند نفع فردی خود را در نفع جمع ببیند نباید در این عرصه حضور داشته باشد.

به گفته وی، کسانی که قادر هستند نفع وزارت نیرو و دولت را در قالب یک نفع جمعی ببینند باید در این عرصه حضور داشته باشند. در همین راستا نیز قصد داریم با ایجاد یک تشکل از وزارتخانه‌های مختلف و دستگاه‌های ذیربط بتوانیم یک مدیریت مشترک در صنعت برق ایجاد کنیم.

اردکانیان با بیان اینکه در حال حاضر افرادی که در وزارت نیرو قرار دارند از یک توسعه یافتگی برخوردارند که می‌توانند این مسئله را به نحو احسن مدیریت کنند، گفت: معاون برق و انرژی وزارت نیرو، مدیرعامل توانیر، شرکت ساتبا، شرکت مادر تخصصی برق حرارتی، شرکت مدیریت منابع برق و دیگر شرکت‌های حاضر در این عرصه اعلام آمادگی کرده‌اند.

ادامه دارد

منبع

ایسنا

  کد خبر
229235
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *