صنعتصنعت، معدن، تجارت

بازدید وزیر صنعت ، معدن و تجارت از غرفه مرکز گسترش فناوری اطلاعات در نمایشگاه نوآوری و فناوری رَبع رشیدی تبریز

وزیر صنعت ، معدن وتجارت با حضور در غرفه مرکز گسترش فناوری اطلاعات ، از شرکت های تابعه ایدرو در نمایشگاه نوآوری و فناوری رَبع رشیدی (rinotex 2018) ) از دستاوردهای مگفا در حوزه شهر هوشمند و اینترنت اشیا بازدید کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی ، رضا رحمانی در این بازید با اشاره به نقش مگفا در حوزه فناوری های نوین و اظهار رضایت از فعالیت های انجام شده بر نقش آفرینی بیشتر این شرکت در حوزه های شهر هومشند و اینترنت اشیا تاکید کرد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی photo_2018-11-04_07-30-35-600x400 بازدید وزیر صنعت ، معدن و تجارت از غرفه مرکز گسترش فناوری اطلاعات در  نمایشگاه نوآوری و فناوری رَبع رشیدی تبریز

مدیریت منطقه تخصصی شهر هوشمند نمایشگاه رینوتکس بر عهده مگفا است و شرکت مگفا با مهیا نمودن فضای نمایشگاهی، امکان ارایه توانمندی بیش از ۵۰ شرکت فعال در حوزه هوشمندسازی و همچنین طرح و ایده اشخاص و شرکت های دانش بنیان را فراهم نموده است.

ششمین جشنواره و نمایشگاه ربع رشیدی با رویکرد تجاری سازی و آماده کردن تعامل عرضه کنندگان و متقاضیان فناوری از دهم تا چهاردهم آبان در نمایشگاه بین المللی تبریز در حال برگزاری است.

منبع

ایدرو

  کد خبر
230278

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن