خودروصنعت، معدن، تجارت

كسب سومين ستاره كيفيت براي محصول اچ۳۰ كراس ايران خودرو

بر اساس گزارش منتشر شده از سوي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران، در ارزشيابي مهرماه ۹۷ خودروهاي ساخت داخل، محصول اچ۳۰ كراس با ارتقا سطح كيفي موفق به كسب سه ستاره كيفي شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، اين نتيجه حاصل برنامه ها و پروژه هاي بهبود كيفيت تعريف شده در سطح گروه صنعتي ايران خودرو است كه با  همت و تلاش مديران و كاركنان شركت ايران خودرو و پشتيباني حوزه هاي توليد،  ساپكو، كيفيت و  مهندسي كسب شده است.

بر اساس اين گزارش، در حال حاضر در تمامي محصولات سواري و تجاري گروه صنعتي ايران خودرو داراي دو ستاره كيفيت و بالاتر از دو ستاره هستند و محصول تك ستاره در سبد محصولات ايران خودرو وجود ندارد.

همچنين گزارش نتايج ارزشيابي خودروهاي ساخت داخل در مهر ماه سال جاري، مويد صدرنشيني پژو ۲۰۰۸ در ليست خودروهاي بالاي ۱۰۰ ميليون تومان و صدر نشيني محصولات ۲۰۷  اتومات، همچنين محصولات تندر ايران خودرو در رده بندي بخش بندي قيمتي ۲۵ تا ۵۰ ميليون تومان است.

كيفيت راهي بي پايان است و شركت ايران خودرو با  توليد و ارايه محصولات جديد و كيفي سازي محصولات جاري، رويكردي مستمر و همه جانبه ايي  را در استمرار مسير ارتقاء كيفيت محصولات در پيش گرفته است.

منبع
پایگاه اطلاع‌رسانی ایران‌خودرو
  کد خبر
230580
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *