بانک پارسیان
بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

بانک پاسارگاد شکایت خود را از سایت سهام‌یاب پس می‌گیرد

به گفته مدیرعامل بانک پاسارگاد، دلیل فیلتر شدن سایت سهام‌یاب، نداشتن مجوز وزارت ارشاد بوده است.

به گزارش پیوست، مدیرعامل بانک پاسارگاد اعلام کرد: «دلیل فیلتر شدن سایت سهام‌یاب، نه شکایت این بانک بلکه نداشتن مجوز وزارت ارشاد بوده است بااین‌حال بانک پاسارگاد همین امروز شکایت خود از سهام‌یاب را پس می‌گیرد.»

مجید قاسمی گفت: «ما باعث فیلتر شدن سایت سهام‌یاب نشدیم و قاضی به خاطر ما این حکم را صادر نکرد. بلکه چون این پلتفرم مجوز وزارت ارشاد را نداشته فیلتر شده است و به‌محض اینکه مجوزش را بگیرد فیلترینگ برداشته می‌شود.»

قاسمی همچنین درباره دلیل شکایت بانک پاسارگاد از سایت سهام‌یاب اعلام کرد: «ما از فعالیت جوانان خوشحال می‌شویم اما در این سایت عده زیادی تشویق به تظاهرات جلوی بانک شده بودند آن هم در شرایطی که آمریکا می‌خواست روز ۱۳ آبان تحریم‌ها را دوباره اعمال کند. ما جزو بانک‌هایی هستیم که مشمول تحریم‌های دور دوم نمی‌شویم و سابقه خوبی در دوران تحریم‌ها داشتیم؛ مثلا سال ۹۱ توانستیم ۲۵ درصد تجارت خارجی کشور را در اوج تحریم‌ها مدیریت کنیم.»

مدیرعامل بانک پاسارگاد در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهید شکایت خود از سهام یاب را پس بگیرید یا نه، گفت: «همین حالا شکایت خود را پس می‌گیریم. حتی اگر مردم را تشویق به تظاهرات جلوی بانک نمی‌کردند از آنها شکایت نمی‌کردیم. چون ما جوابگوی انتقادات هستیم.»

هفته اول آبان‌ماه بود که سایت سهام‌یاب، پلتفرم شبکه اجتماعی در زمینه بازار سهام، به دنبال شکایت بانک پاسارگاد و با دستور قضایی فیلتر شده بود.

منبع

راه پرداخت

  کد خبر
233946
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *