بانک پارسیان
ارتباطات و فناوري اطلاعاتامور زیربنایی

هر هفته یک موبایل‌فروشی در خراسان‌شمالی تعطیل می‌شود

رئیس اتحادیه موبایل‌فروشان خراسان‌شمالی گفت: متأسفانه هر هفته یک موبایل‌فروشی در این استان تعطیل می‌شود.

«محسن فتح‌زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: افزایش قیمت گوشی‌های موبایل و عدم توان مردم در خرید این گوشی‌ها موجب شده تا توان مالی موبایل‌فروشان این استان نیز کاهش یابد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر اجاره بهای موبایل‌فروشی‌ها زیاد است و پرداخت اجاره مغازه برای موبایل‌فروشان دشوار است و این امر نیز یکی دیگر از عللی بوده که به تعطیل شدن برخی موبایل‌فروشی‌ها منجر شده است.

رئیس اتحادیه موبایل‌فروشان خراسان‌شمالی اظهار کرد: هم‌اکنون برخی فروشندگان موبایل، مغازه‌های خود را تعطیل کرده‌اند و به‌عنوان تعمیرات موبایل در سایر مغازه‌های موبایل‌فروشی که نسبت به فروش و تعمیر اقدام می‌کنند، مشغول بکار شده‌اند.

فتح‌زاده در پاسخ به این پرسش که آیا خراسان‌شمالی با کمبود گوشی موبایل نیز مواجه است؟ تصریح کرد: شمار گوشی‌های موبایل در موبایل‌فروشی‌ها اندک شده است اما تقاضای مشتریان را پاسخ می‌دهند.

وی گفت: هم‌اکنون تقاضا بیشتر برای گوشی‌هایی چون سامسونگ که قیمت آن نسبت به سایر گوشی‌ها پایین‌تر است، می‌باشد.

رئیس اتحادیه موبایل‌فروشان خراسان‌شمالی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر هم‌اکنون بیشتر موبایل‌فروشی‌های این استان به‌صورت سفارشی کار می‌کنند و این امر به معنای آن است که سفارش را از سوی مشتری قبول کرده سپس نسبت به ورود آن به استان و فروش آن اقدام می‌کنند.

به گفته فتح‌زاده، خراسان‌شمالی دارای ۱۰۰ باب مغازه موبایل‌فروشی است که ۵۰ واحد فاقد پروانه هستند.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

  کد خبر
243080
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *