خودروصنعت، معدن، تجارت

رضایتمندی مشتریان از شرکت خدمات فنی رنا افزایش یافته است

مدیر ارتباطات و امور مشتریان شرکت خدمات فنی رنا گفت: بر اساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و با ارزیابی های صورت گرفته از شرکت های خدمات پس از فروش خودروهای تجاری، میزان رضایتمندی مشتریان از خدمات شرکت خدمات فنی رنا در شش ماهه اول سال ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، محمدرضا محمد بیگی، ضمن بیان مطلب فوق افزود: در ارزیابی شش ماه اول سال ۹۷ شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در حوزه رضایتمندی مشتری در خدمات پس از فروش خودروهای تجاری، شرکت خدمات فنی رنا موفق به کسب رتبه ۴ رضایت مشتری در ایران شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳ پله صعود کرده است.

وی تصریح کرد: شرکت خدمات فنی رنا در سال گذشته با ایجاد واحد CRM گام بلندی در افزایش رضایت مشتری برداشته و با دریافت اطلاعات از طریق نظرسنجی از تمام مشتریان و پایش دلایل نارضایتی مشتریان در شبکه نمایندگی ها نسبت به تعریف و پیاده سازی اقدام اصلاحی اهتمام ورزیده است.

محمد بیگی گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته، متوسط امتیاز تلفیقی رنا از عدد ۶۸۴ در شش ماهه اول سال گذشته  به ۷۰۴ در سال جاری ارتقاء یافته است و دلایلی همچون پذیرش به موقع خودرو، رفع ایرادات کامل، گستردگی شبکه نمایندگی ها، ارائه فاکتور، کیفیت خدمات و… عوامل موثر در افزایش رتبه تاثیر به سزایی داشته است.

مدیر ارتباطات و امور مشتریان شرکت خدمات فنی رنا در خصوص افزایش رتبه شاخص رضایتمندی مشتری گفت: علی رغم وجود تحریم ها و مشکلاتی برای واردات قطعات، خدمات پس از فروش خودروهای سایپا دیزل در سال جاری با رشد خوبی مواجه بوده و در این راستا رضایتمندی مشتریان نیز افزایش داشته است.

وی افزود: نتایج ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که دربرگیرنده نتایج،‌ فرآیندها و زیرساخت های شرکت ها و نمایندگی های ارایه دهنده خدمات است،‌ بیانگر روند رو به بهبود در شاخص های رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش سایپا دیزل است.

  کد خبر
243114
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *