بانکبانک و بیمه

فروش محصول راهکار اصلی موفقیت استارت آپ‌ها

 روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در مراسم پایانی رویداد استارت آپی «فین تک فارم» این بانک گفت: استارت آپ ها با فروش محصول به عنوان راهکار اصلی کسب و کارهای کوچک موفق خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در مراسم پایانی رویداد استارت آپی «فین تک فارم» این بانک گفت: استارت آپ ها با فروش محصول به عنوان راهکار اصلی کسب و کارهای کوچک موفق خواهند شد.

خدارحمی گفت: برگزاری رویداد استارت آپی و کمپ نو آوری فین تک فارم،  انتظار ما را برآورده کرد با چنین دور خیزی، قطعاً و حتماً این حرکت را با شدت و قدرت بیشتری ادامه خواهیم داد. وی به هنگام قدردانی از ۱۷ شرکت استارت آپی وفین تکی منتخب، اظهار داشت: خوشبختانه در این رویداد فرصتی فراهم شد تا شرکت ها قابلیت کسب و کارهای جدید را به خوبی تبیین کنند.

خدارحمی افزود: نکته مهم این است که ایده های جدید کسب و کارها، قابل عرضه و قابل پذیرش در بازار باشند؛ به عبارت دیگر، باید صا حبان ایده ها  در راه حل های جدید به دنبال عرضه و فروش باشند.

وی تصریح کرد: تفکر صرفا استفاده از تسهیلات و تکیه بر حمایت های مالی بنگاه های اقتصادی، کارآمد نیست و باید قبل از اجرای هر طرح و ایده ای به دنبال بازار فروش آن ایده بود. مدیرعامل بانک کشاورزی، در بخش پایانی سخنان خود ضمن تأکید بر ضرورت تعامل با فعالان بخش کشاورزی افزود:فضای مناسبی برای ارائه فعالیت ها و فروش ایده های نوین وجود دارد و بانک کشاورزی از راه اندازی کسب و کار های جدید مبتنی برفن آوری برای هوشمند سازی هرچه بیشتر کشاورزی حمایت می کند.

  کد خبر
255596
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *