بانک پارسیان
امور زیربناییكشاورزی و دامپروری

صادرات صیفی جات از بنادر اروندکنار و چوئبده از سر گرفته شد

آبادان – یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: با رایزنی های انجام شده موضوع صادرات صیفی جات از بنادر اروندکنار و چوئبده که پیشتر با مشکلاتی روبرو بود از سر گرفته شد.

عامر کعبی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بازدید مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور از بنادر آبادان، اروندکنار و چوئبده اظهار کرد: در جریان بازدید از این بنادر موضوع نیمه تمام ماندن طرح‌های مصوب در توسعه و تکمیل این بنادر را به وی یادآوری کردیم و خواستار سرعت بخشی به اجرای پروژه ها با توجه به اعتبارات و بودجه مصوب شدیم.

وی افزود: متاسفانه طرح های مصوب شده یا نیمه تمام و یا بر روی کاغذ باقی مانده اند، که با توجه به تصویب اعتبارات مورد نیاز این پروژه ها تاخیر در اجرای آنها پذیرفتنی نیست.

این نماینده با تاکید دوباره بر لزوم توسعه و تکمیل بنادر آبادان، اروندکنار و چوئبده به صورت اجرای طرح‌های مصوب بنادر و دریانوردی تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده طرح احداث انبار ۲ هزار متری در بندر اروندکنار در دستور کار قرار گرفت.

کعبی گفت: با رایزنی های انجام شده موضوع دریافت حواله سوخت برای لنج داران آنهم پیش از بارگیری امکان پذیر شد و به زودی اجرایی می شود.

به گفته وی، موضوع صادرات صیفی جات از بنادر اروندکنار و چوئبده که پیشتر با مشکلاتی روبرو بود به طور دوباره از سر گرفته شد.

منبع

مهر

  کد خبر
258421
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *