خودروصنعت، معدن، تجارت

نمايش محصولات داخلي‌سازي شده شركت سايپاشيشه

شركت سايپاشيشه نمونه‌هاي داخلي‌سازي شده شيشه‌هاي مورد استفاده در خودروهاي برليانس H200 و H300، چانگان، آريو، مگان، زانتيا و ساير خودروهاي توليدي گروه سايپا را در نمايشگاه تهران به نمايش خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،در سومين نمايشگاه بين‌المللي خودرو تهران كه باهدف معرفي توانمندي‌ها و راهبردهاي داخلي‌سازي قطعات برگزار خواهد شد، شركت سايپاشيشه به‌عنوان توليدكننده اصلي شيشه مورد استفاده در خودروهاي توليدي گروه سايپا، آخرين محصولات خود را كه با بهره‌برداري از دانش و توانمندي متخصصان ايراني طراحي و ساخته شده است، در معرض ديد بازديدكنندگان قرار خواهد داد.

باتوجه به آن‌كه در سال‌هاي اخير، سبد محصولات توليدي گروه سايپا با افزايش تعداد خودروها و ايجاد تنوع گسترده مواجه شده، شركت سايپاشيشه نيز توانسته با طراحي و ساخت محصولات مورد نياز اين گروه، از خروج ارز از كشور جلوگيري كرده و ظرفيت‌هاي متنوعي را در بخش طراحي و ساخت شيشه‌هاي مورد نياز محصولات، به‌كار گيرد.

سومين نمايشگاه بين‌المللي خودرو تهران از 18 تا 21 دي‌ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد و گروه خودروسازي سايپا آخرين دستاوردها و توانمندي‌هاي خود را به‌نمايش خواهد گذاشت.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی saipa%20shishe%202 نمايش محصولات داخلي‌سازي شده شركت سايپاشيشه

منبع
سایپانیوز
  کد خبر
258719
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *