بانک پارسیان
بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

انقلاب در سیستم بانکی/ تسهیل خدمات بانکی با دولت الکترونیک

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری صبح امروز یکشنبه از دستاوردهای بانک مرکزی و شرکت خدمات انفورماتیک بازدید کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز به منظور بازدید از دستاوردهای بانک مرکزی و شرکت خدمات انفورماتیک در زمینه فناوری اطلاعات با همراهی ناصر حکیمی، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی،امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در بخش انفورماتیک و ابوطالب نجفی، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک بازدید کرد و با اشاره به تحولات نظام بانکی و استفاده از سیستم های الکترونیکی در شبکه بانکی، افزود: سیستم بانکی کشور با  انقلاب مواجه شده و ارایه خدمات به مردم ارتقا یافته است.

وی با تاکید بر اهمیت افزایش تعامل بانک مرکزی در ارائه خدمات بر بستر دولت الکترونیک، گفت: دولت الکترونیک در تسهیل ارائه خدمات بانکی نقش بزرگی را ایفا می‌کند و بانک مرکزی نیز افزایش تعامل را به عنوان یک اولویت باید بر اساس دستور عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی پیگیری کند.

در این بازدید، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارشی از دستاوردهای بانک مرکزی را در مرکز امنیت شبکه و فوریت‌های مشاهده و بر ضرورت افزایش همکاری میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بانک مرکزی تاکید کرد.

منبع

ایبِنا

  کد خبر
259026
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *