خودروصنعت، معدن، تجارت

نمایش مجموعه صندلی ساخت داخل انواع خودرو در غرفه سایپا آذین

شرکت سایپا آذین زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا و بزرگ ترین تولیدکننده مجموعه صندلی در کشور انواع محصولات خود را که در ایران و به همت متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده، در نمایشگاه خودرو تهران در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،، از جمله مهم ترین محصولاتی که در این نمایشگاه توسط سایپا آذین معرفی می شود می توان مجموعه صندلی خودروهای خانواده برلیانس، آریو، چانگان، تیبا، ساینا و کوییک، مجموعه صندلی خودرو MVM، صندلی‌های خودرو سراتو با روکش چرمی را نام برد.

سایپا آذین همچنین قراردادی را نیز با یک شرکت بین المللی جهت طراحی و ساخت مجموعه صندلی خودرو رهام در دو مدل هاچ بک و سدان با برخورداری از استانداردهای سه ستاره euroncap منعقد کرده و قرار است تولید صندلی های این محصول نیز در این شرکت صورت گیرد.

همچنین این شرکت بزرگ ترین آزمایشگاه تخصصی تست صندلی در ایران را نیز در اختیار دارد و توانسته با انجام پروژه های تحقیقاتی و مطالعاتی مختلف، محصولات مورد نیاز انواع خودروهای یاد شده را با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی تولید کند.

سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران با هدف معرفی توانمندی ها و راهبردهای داخلی سازی قطعات خودرویی تا ۲۱ دی ماه در شهر آفتاب پذیرای علاقمندان است.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی azin-%20nzmayeshgah نمایش مجموعه صندلی ساخت داخل انواع خودرو در غرفه سایپا آذین

منبع
سایپانیوز
  کد خبر
261765
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *