بانک پارسیان
بانکبانک و بیمه

بانک کشاورزی در گذر از ۹ ماهه ۹۷ رشد دو برابری مانده تسهیلات پرداختی، حاصل حمایت بیشتر از تولیدات بخش کشاورزی

در سال حمایت از کالای ایرانی، شعار سال بانک کشاورزی با عنوان «خدمات بهتر،تسهیلات بیشتر، حمایت از تولید پایدار کشاورزی» در ۹ ماهه اول سال جاری به میزان زیادی تحقق یافت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی  از روابط عمومی بانک کشاورزی، در ۹ ماهه اول سال جاری مانده تسهیلات پرداختی این بانک مبلغ ۱۲۴هزار و۱۳۳ میلیارد ریال  افزایش یافت که  این میزان رشد،بیش از دو برابر رشد مانده تسهیلات پرداختی در ۹ ماهه اول سال ۱۳۹۶ بوده است.

بر اساس این گزارش، کل تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در نه ماهه سال ۱۳۹۷ بالغ بر ۲۹۱ هزار میلیارد ریال بوده که نسبت به مقطع مشابه سال گذشته، ۴۷ هزار میلیارد ریال بیشتر بوده است.

شایان ذکر است برمبنای رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید و تحقق شعار ملی «حمایت از کالای ایرانی»، شعار«خدمات بهتر،تسهیلات بیشتر، حمایت از تولید پایدار کشاورزی»به عنوان شعار سال بانک کشاورزی و محور برنامه های این بانک برای پشتیبانی بیشتر از بخش کشاورزی در سال ۱۳۹۷ انتخاب شد که حاصل این حمایت بیشتر، در رضایت مسئولان بخش کشاورزی و پیام های قدردانی استانداران استان های کشور به خوبی مشهود است.

  کد خبر
262381
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *