امور زیربناییراه و ساختمان

بیانیه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به مناسبت ۲۲ بهمن

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از آحاد ملت بزرگوار ایران جهت شرکت پرشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل می آورد تا همانند گذشته حضوری پرشور و وحدت آفرین داشته باشند و مشت محکمی بر دهان بدخواهان انقلاب اسلامی بکوبند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، در آغاز پنجمین دهه ی انقلاب اسلامی و در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب، حضور آحاد مختلف مردم برای به تصویر کشیدن شکوه و عظمت مبارزه با استعمار، پیامی روشن برای جهانیان دارد. بیست و دوم بهمن ماه ۵۷ یادآور مطالبه ی استقلال در مقابل زیاده خواهی بیگانگان است.

یکی از مهمترین خصوصیات انقلاب اسلامی ایران این است که در طول این سال ها با وجود راهی دشوار و طولانی، با این همه مزاحمت و این همه معارضه و سیاست های برخورد گوناگون با شکل های مختلف و از جوانب مختلف، این خط مستقیم در انقلاب مطلقا زاویه پیدا نکرده است، راه راه مستقیمی است که این راه را انقلاب پیش رفته است. انقلابی که با پیروی از رهبر فرزانه و پشتیبانی از ولایت فقیه روح تازگی به خود گرفت و از دست اندازی نابخردان ،نامحرمان و بیگانگان مصون ماند.

در طلیعه‌ی روزهای درخشان فجر از همه چیز شایسته‌تر تکریم شهیدان و خضوع در برابر روح فداکار آنهاست. راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن در جهان یک پدیده ی بی نظیر است. هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهر‌های بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و به یاد ندارد.

بدین منظور ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز از آحاد ملت بزرگوار ایران جهت شرکت پرشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل می آورد تا همانند گذشته حضوری پرشور و وحدت آفرین داشته باشند و مشت محکمی بر دهان بدخواهان انقلاب اسلامی بکوبند. راهپیمایی مردم عزیز ایران اسلامی به مناسبت بزرگداشت این روز باشکوه نمادی از اتحاد و اقتدار ملی است.

منبع

ایلنا

  کد خبر
277051
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن