بورسبورس اوراق

در معاملات امروز بازار سهام رقم خورد:

تعادل و آرامش در معاملات بورس تهران

 

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه به رقم ۱۵۸ هزار و ۴۶۷ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز با افزایش ۹۵ واحدی عدد ۲۹ هزار و ۶۹۲ واحد را نشان داد. امروز همچنین شاخص کل فرابورس با کاهش یک واحدی روی رقم یک هزار و ۹۳۳ واحد ایستاد.

 

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی و به نقل از سنا، با دست به دست شدن یک میلیارد و ۸۵ میلیون  سهم و اوراق مالی در ۱۱۰ هزار و ۶۵۰ نوبت داد و ستد ارزش کل معاملات امروز بورس تهران به ۴۰۸ میلیارد تومان رسید.

به گزارش سنا،  گروه مپنا با ۵۶ واحد، پتروشیمی پارس با ۳۲ واحد و ایران خودرو با ۲۸ واحد افزایش بیشترین تأثیر مثبت و در مقابل، سرمایه گذاری توسعه معدن و فلزات با ۴۹ واحد، فولاد مبارکه با ۳۵ واحد و پالایش نفت اصفهان با ۲۹ واحد کاهش، بیشترین تأثیر منفی بر نماگر را ثبت کردند.

حقوقی ها امروز بازیگردان های اصلی بازار بودند. بیشترین خرید حقوقی ها در نماد “شکربن” ثبت شد. حقوقی های بازار امروز بیش از ۱۷ میلیارد تومان از این سهم خریداری کردند. “وبملت” دومین نماد تحت حمایت بزرگان بازار بود. در این نماد نیز این گروه حدود ۴میلیارد تومان خرید داشتند.

در سمت مقابل حقیقی ها بیشترین تقاضا را در نماد “های وب” به ارزش یک میلیارد  و ۶۰۰ میلیون تومان داشتند. دومین نماد پرتقاضای بازارا “رتکو” بود که ارزش خرید بازیکران خرد در این نماد یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ثبت شد.

 

  کد خبر
277125
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن