خودروصنعت، معدن، تجارتعکس

نسل جدید سوزوکی معرفی شد +تصاویر

نمای جلوی این خودرو با یک جلوپنجره بزرگ، پوشش جدید چراغ‌ها و شکل ایرودینامیکی درب کاپوت نیز کاملا متفاوت به نظر می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، به گزارش “موتور۱”،نمی‌توان انکار کرد که “سوزوکی جیمنی” یکی از داغ‌ترین نام‌های خودرویی  این روزهای آمریکاست و تقاضا برای داشتن این آفرودر کوچک در این کشور رو به فزونی است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از عصر ایران، یکی از ویژگی‌هایی که جیمنی را به شدت خواستنی می‌کند، حال و هوای فانتزی آن است. اما اگر جیمنی تغییر ماهیت داده و تبدیل به یک آفرودر شیطانی و خبیث شود، چه اتفاقی برای طرفدارن این خودرو خواهد افتاد؟

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 8xGo3LanJWbI نسل جدید سوزوکی معرفی شد +تصاویر

این همان کاری است که کمپانی تیونینگ “والد اینترنشنال” قصد داشت با نسخه  “بلک بیسون ادیشن” جیمنی انجام دهد. مانند دیگر نسخه‌های بلک بیسون که توسط شرکت تیونر ژاپنی ساخته می‌شود، رنگ مشکی برای جیمنی یک درمان ساده است که در کل، ظاهر و ماهیت این خودرو را تغییر می‌دهد. تغییری که جذاب از آب درآمده و از نگاه کارشناسی دوست داشتنی محسوب می‌شود.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی pKwV3u5Vr9bk نسل جدید سوزوکی معرفی شد +تصاویر

پایگاه خبری آرمان اقتصادی b2AqkVLeh4Uw نسل جدید سوزوکی معرفی شد +تصاویر

با توجه به نسخه ژاپنی سیرای جیمنی، که تنها یک نسخه از آن به  صورت جهانی فروخته شده است، نسخه بلک بیسون ادیشن جیمنی بهLEDهای چهار بخشی، سپر و گلگیر باز طراحی شده مجهزند. نمای جلوی این خودرو با یک جلوپنجره بزرگ، پوشش جدید چراغ‌ها و شکل ایرودینامیکی درب کاپوت نیز کاملا متفاوت به نظر می‌رسد. گلگیرها و سپرهای انتهایی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بر آفرود بودن خودرو تاکید دارند و از دیگر سو چرخ‌ها چهره خودرو را به مراتب خشن و تهاجمی کرده‌اند. در سقف خودرو نیز شاهد رشته چراغ‌های LED برای حرکات آفرودی هستیم. اما در این میان ایمنی خودرو یک مسئله بزرگ برای آفرود محسوب می‌شود، چرا که “یورو انکپ” تنها سه ستاره ایمنی را برای آن در نظر گرفته است.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 0TfkYSQh8I0E نسل جدید سوزوکی معرفی شد +تصاویر

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 9Vp5Yl02KFkz نسل جدید سوزوکی معرفی شد +تصاویر

 

  کد خبر
277232
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن