بانکبانک و بیمه

رشد ۴۱درصدی تسهیلات بانک توسعه صادرات ایلام

رییس بانک توسعه صادرات شعبه ایلام گفت: تسهیلات اعطایی بانک توسعه صادرات ایلام نسبت به مدت گفت: تسهیلات اعطایی بانک توسعه صادرات ایلام نسبت به مدت مشابه دی ماه سال ۱۳۹۶ به میزان ۴۱ درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، رییس شعبه بانک توسعه صادرات در استان ایلام با اعلام این خبر از سفر آقای دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل این بانک در روز دوشنبه هفته جاری به این استان خبر داد و گفت: در این سفر قرار است مدیرعامل و هیات همراه از شرکت پتروشیمی ایلام بازدید داشته باشند.

به گفته بهروز شهبازی، میزان صادرات این شرکت تا پایان سال گذشته ۱۲۷ میلیون دلار و در شش ماهه اول سال جاری بیش از ۶۰ میلیون دلار بوده است. وی افزود: ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ریالی توسط این شعبه از آغاز افتتاح در سال ۸۸ تاکنون پرداخت شده است.

شهبازی اضافه کرد: در حال حاضر شعبه فرایند جذب یکی از بزرگترین شرکتهای پتروشیمی پلیمری غرب کشور را در دستور کار خود دارد به طوری که بررسی درخواست تسهیلات سرمایه در گردش ۱۵۰۰ میلیاردی این شرکت در اسفند ماه سالجاری پس از بررسی و تصویب هیات مدیره بانک به نتیجه خواهد رسید.

وی درخصوص یکی مهمترین پروژه های تامین مالی شده توسط این شعبه از بدو تاسیس گفت: بیش از ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات برای یک مجتمع گردشگری تسهیلات از سوی شعبه ایلام پرداخت شده است که موجبات ایجاد اشتغال در منطقه را فراهم کرده است.

رییس شعبه ایلام بانک توسعه صادرات همچنین برگزاری نشست تخصصی بانک با صادرکنندگان با حضور مدیران اقتصادی استان در آذر ماه امسال را یکی دیگر از مهمترین رخدادهای اقتصادی ایلام در سال ۹۷ ذکر کرد.

  کد خبر
287194
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *