بانک و بیمهپرداخت الکترونیکگردشگری

سرویس خرید بلیت اماکن گردشگری در اپلیکیشن تاپ فراهم شد / تاپ در نوروز ۲۴ساعته فعال است

امکان خرید بلیت اماکن گردشگری کشور در اپلیکیشن تاپ فراهم شد و کاربران تاپ نوروز بدون ایستادن در صف می‌توانند از اماکن گردشگری بازدید کنند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی و به نقل از شرکت تابان آتی پرداز، پس از راه‌اندازی امکان پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی، این بار درنسخه جدید این نرم‌افزار امکان خرید بلیت اماکن گردشگری کشور فراهم شد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی topapp-index-way2pay-98-01-01 سرویس خرید بلیت اماکن گردشگری در اپلیکیشن تاپ فراهم شد / تاپ در نوروز ۲۴ساعته فعال است

برخی از مهمترین ویژگی‌های این سرویس جدید عبارت است از:

  • امکان خرید بلیت بیش از ۶۰ مکان گردشگری اصلی کشور به صورت الکترونیکی و از راه دور
  • عدم نیاز به ایستادن در صف‌های طولانی خرید بلیت نقدی
  • ذخیره‌سازی بلیت الکترونیکی در تلفن همراه شما و بازیابی آن حتی بدون دسترسی به اینترنت
  • بلیت مجهز به بارکد جهت سهولت در عبور از گیت‌های امکان گردشگری
  • امکان خرید بلیت برای گردشگران خارجی
  • امکان دریافت راهنمای سفر و نشانی دقیق امکان گردشگری

همچنین به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، مرکز پاسخگویی تجارت الکترونیک پارسیان(تاپ) در ایام نوروز ۲۴ساعته فعال خواهد بود و به‌منظور رضایتمندی هر چه بیشتر و رفاه حال هموطنان در سفرهای نوروزی مرکز امداد مشتریان تاپ در ایام نوروز تعطیل نخواهد بود.

هموطنان در صورت نیاز به ارائه هرگونه خدمات در حوزه کارتخوان و سایر ابزارهای پرداخت الکترونیک شرکت تجارت الکترونیک پارسیان شامل درگاه پرداخت الکترونیک و غیره می‌توانند با شماره چهاررقمی ۲۳۱۸-۰۲۱ با کارشناسان این شرکت تماس بگیرند.

همچنین شماره تماس و نشانی نمایندگی‌های تاپ در مراکز استان‌ها در وب‌سایت شرکت به نشانی www.pec.ir در دسترس عموم قرار گرفته است.

 

  کد خبر
296282
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *