بورسبورس اوراق

فهرست نمادهای متوقف بورسی/ قدیمی‌ترین نماد متوقف از سه سال قبل+ سند

فهرست نمادهای معاملاتی متوقف بازار نرمال شرکت بورس اوارق بهادار تهران اعلام شد که یک نماد از سه قبل تا کنون متوقف است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از فارس، توقف برخی از نمادهای معاملاتی شرکت‌های حاضر در بورس به دلایل مختلف و با پیام ناظر بازار و طبق دستورالعمل بازار صورت می‌گیرد.

عمده این تغییرات شامل افشای اطلاعات با اهمیت یا تغییر بیش از ۵۰ درصد قیمت سهام یک شرکت طی ۱۵ روز متوالی و یا برگزار مجمع عمومی عادی سالانه بوده‌اند.

بنابراین اطلاعیه تا روز گذشته ۳۴ نماد معاملاتی با پیام ناظر بازار در بورس اوراق بهادار  متوقف بوده‌اند که قدیمی‌ترین نماد متوقف در بازار نماد آکنتور مربوط به شرکت کنتورسازی ایران است که از ۱۳ شهریور ۹۵ تاکنون متوقف است و بقیه نمادها نیز از تاریخ‌های مختلف در خرداد ماه امسال متوقف بوده است.

همچنین نماد بانک انصار با توجه به مصوبه سران قوا مبنی بر ادغام بانک‌های نیروهای مسلح از جمله بانک انصار در بانک سپه از ۶ مرداد ۹۷ با نماد وانصار یک تاکنون متوقف است.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 13980321000398_Test_NewPhotoFree فهرست نمادهای متوقف بورسی/ قدیمی‌ترین نماد متوقف از سه سال قبل+ سند

.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 13980321000438_Test_NewPhotoFree فهرست نمادهای متوقف بورسی/ قدیمی‌ترین نماد متوقف از سه سال قبل+ سند

فهرست کامل نمادهای متوقف بورسی را می‌توانید از اینجا + پایگاه خبری آرمان اقتصادی pdf فهرست نمادهای متوقف بورسی/ قدیمی‌ترین نماد متوقف از سه سال قبل+ سند  نمادهای متوقف بورس  + دریافت کنید.

  کد خبر
334543
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن