پرداخت الکترونیکفرابورس

فن‌آوا کارت با نماد «رکارت» و به‌عنوان صدونودوچهارمین نماد معاملاتی در فرابورس عرضه می‌شود

شرکت فن‌آوا کارت (سهامی عام) با نماد «رکارت» در فهرست شرکت‌های پذیرفته‌شده برای نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار درج شد و پس از درج نام، به زودی سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی و به نقل از راه پرداخت، شرکت فن‌آوا کارت در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با شماره ۱۱۶۴۷ موفق به پذیرش در بورس شد. نام این شرکت در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ به‌عنوان صدونودوچهارمین نماد معاملاتی و نیز صدودوازدهمین شرکت در بازار دوم در گروه صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن و زیر گروه صنعت مشاوره و فعالیت‌های وابسته به آن با کد صنعت «۷۲۲۰» و نماد «ر کارت» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که فن‌آوا کارت در راستای توسعه فعالیت‌های کسب‌وکار خود و با هدف امکان دسترسی گسترده به انواع روش‌های تأمین مالی، حضور در بورس اوراق بهادار را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های استراتژیک خود، هدف قرار داده است.

شایان ذکر است شرکت فن‌آوا کارت در حال حاضر با سرمایه ۹۰۰ میلیارد ریالی در حوزه نصب، راه اندازی و پشتیبانی انواع پایانه‌های فروشگاهی (POS)، ارائه‌کننده خدمات مبتنی بر کارت‌های الکترونیکی، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)، مسئول پیاده‌سازی و پشتیبانی سیستم‌های بانکی و ایجاد بستر شبکه و سوئیچ برای شبکه الکترونیکی پرداخت و بازاریابی و ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به بنگاه‌های اقتصادی مشغول به فعالیت است.

برای مطالعه امیدنامه شرکت فن آواکارت اینجا را کلیک کنید.

 

  کد خبر
335003
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن