بانکبانک و بیمه

شایان عضو هیات مدیره بانک ملی: صدورضمانت نامه راهکار جذب منابع ارزان قیمت

محمود شایان عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران از اداره امور شعب استان قم بازدید کرده و در همایش مسئولان و کارشناسان بانک ملی استان قم حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران طی سخنانی ضمن تشریح وضعیت جاری بانک به بیان راهکارهای افزایش سودآوری پرداخت .

وی در این سخنان بر لزوم توسعه بانکداری الکترونیک، جذب منابع ارزان قیمت، پرداخت تسهیلات کوتاه مدت و بازگشایی حواله های ارزی، رعایت بهداشت اعتباری در پرداخت تسهیلات، تاکیدکرد.
شایان در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید، پرداخت تسهیلات به تولید کننده های کوچک و بزرگ را مورد تاکید ویژه قرار داد.
محمود شایان یکی از راه کارهای جذب منابع ارزان قیمت را صدور ضمانت نامه دانسته و تاکید کرد: با دریافت پیش دریافت ضمانت نامه می توانیم منابع ارزان قیمت خود را افزایش بدهیم.
عضو هیئت مدیره در ادامه همایش با تاکید بر ایجاد بازار متشکل ارزی افزود: فرصت بسیار مناسبی برای جذب صرافی هایی که منابع قابل قبولی دارند؛ بوجود آمده است که می بایست سریعا با ارتباط موثر، حضور بموقع و مکاتبه با این صرافان از این فرصت بسیار مناسب استفاده بهینه بعمل آوریم.
در ابتدای همایش غلامرضا صادق زاده خویی رئیس اداره امور شعب استان قم با ارائه آمار و ارقام، گزارش مبسوطی از عملکرد سال ۹۷ و سه ماه اول سال جاری اداره امور قم ارائه کرد.
در انتهای این همایش جلسه پرسش و پاسخ با مشارکت فعال همکاران برگزار گردید.

  کد خبر
343596
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *