خودروصنعت، معدن، تجارت

برنامه های جدید رایان سایپا در حوزه های صادراتی و خدمات پس از فروش

مدیرعامل شرکت لیزینگ رایان سایپا از برنامه های جدید این شرکت برای فعالیت در حوزه های صادراتی و حوزه خدمات پس از فروش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، مجید باقری گفت: در راستای سیاست راهبردی رایان سایپا برای حضور فعال و منعطف در تمامی حوزه های مرتبط با زنجیره ارزش صنعت لیزینگ، تفاهم نامه همکاری مشترکیبا شرکت سایپایدک به امضاء رسیده تا فرآیند لیزینگ لوازم یدکی و قطعات مصرفی آغاز شود.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی Dr_Bagheri برنامه های جدید رایان سایپا در حوزه های صادراتی و خدمات پس از فروش  باقری افزود: بر اساس این طرح، شرکت رایان سایپا تسهیلات ویژه ای را به مشتریان نمایندگی های مجاز سایپا تخصیص خواهد داد تا خرید قطعات و لوازم یدکی جهت تعمیر خودروها با سهولت بیشتری انجام شود.

وی پیش بینی کرد که این اقدام تاثیرات مثبتی در ارتقاء رضایت مشتریان خانواده بزرگ سایپا در حوزه خدمات پس از فروش داشته باشد.

مدیرعامل رایان سایپا ادامه داد: از سوی دیگر با تشکیل کارگروه مشترک بین این شرکت و معاونت صادرات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا،تمهیدات لازم جهت حضور در فرآیند تأمین منابع مالی و لیزینگ خودروهای گروه سایپا در بازارهای هدف صادراتی آغاز و این موضوع در حال بررسی های تکمیلی است.

باقری گفت: براساساین طرح، منابع ارزی حاصل از لیزینگ محصولات، جهت تأمین مواد اولیه در اختیار حوزه بازرگانی شرکت سایپا قرارخواهد گرفت.

وی افزود: با پیگیری های مستمر و استفاده هوشمندانه از زیر ساخت های سیستمی، خوشبختانهوصول مطالبات معوق شرکت رایان سایپا شتاب گرفته به گونه ای که بر اساس دستور مدیرعامل گروه سایپا، مدیریت بخشی از وصول مطالبات شرکت های گروه سایپا نیز به شرکت رایان سایپا واگذار شده است.

باقری ادامه داد: در حال حاضر شرکتلیزینگ رایان سایپا با داشتن سرمایه ای بالغ بر ۹هزار میلیارد ریال، بزرگترین لیزینگ کشور است و در سال گذشته با کسب ۲۰۵ میلیارد تومان سود، رتبه نخست سودآوری بین شرکت های لیزینگ کشور را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است مجمع عمومی شرکت رایان سایپا روز شنبه ۲۲تیرماه در محل سالن همایش های بین المللی هتل المپیک تهران برگزار خواهد و مهمترین رویکردها و برنامه های هیات مدیره شرکت برای استمرار لیزینگ محصولات سبک و سنگین گروه سایپا و نیز حضور موثر در بازار خودروهای کارکرده به تفصیل بیان خواهد شد.

سایپانیوز

  کد خبر
351708
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن