امور زیربناییراه و ساختمان

وزیر راه و شهرسازی برای حضور در «نشست مشترک وزرای حمل‌ونقل پنج کشور حاشیه‌ی دریای خزر به ترکمنستان سفر کرد

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برای سخنرانی در «نشست مشترک وزرای حمل‌ونقل پنج کشور ساحلی دریای خزر به منظور توسعه همکاری‌ها»، شرکت در «همایش اقتصادی خزر» و «نشست موضوعی چشم انداز همکاری‌های حمل‌ونقلی در دریای خزر» در روزهای بیستم و بیست و یکم مرداد به ترکمنستان سفر کرده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از وزارت راه و شهرسازی محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران برای شرکت و سخنرانی در «نشست مشترک وزرای حمل‌و‌نقل پنج کشور ساحلی دریای خزر با هدف توسعه همکاری‌ها» بیستم مردادماه به ترکمنستان سفر کرد.

در ادامه این سفر دور روزه، وزیر راه و شهرسازی برای شرکت در «همایش اقتصادی خزر» و همچنین حضور در «نشست موضوعی چشم انداز همکاری‌های حمل‌‌ونقلی در دریای خزر» به منطقه گردشگری آوازه ترکمنستان سفر می‌کند.

همچنین مقرر شده طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته و در حاشیه برگزاری نشست‌های فوق‌الذکر، وزیر راه و شهرسازی ملاقات‌های دو جانبه‌ای با وزرای حمل‌‌ونقل کشورهای ساحلی دریای خزر داشته باشد.

گفتنی است: تعدادی از معاونان وزیر راه و شهرسازی، نمایندگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی و وزارت امور خارجه نیز اسلامی را در این سفر همراهی می‌کنند.

منبع

ایلنا

  کد خبر
367893
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن