بانکبانک و بیمه

بانک تجارت قهرمان سومین دوره مسابقات فوتبال شبکه بانکی

در سومین دوره مسابقات فوتبال شبکه بانکی کشور تیم فوتبال بانک تجارت با شایستگی به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک تجارت،‌ در این دوره از مسابقات که تحت عنوان هفته بانکداری زیر نظر کمیته ورزش شبکه بانکی کشور برگزار شد،۹تیم در دو گروه ۴ و ۵ تیمی به میدان رفتند.

تیم فوتبال تجارت در گروه “ب” این رقابت ها بعد از تساوی بدون گل مقابل تیم های رفاه و صادرات، در دو بازی پرگل تیم “صندوق مهر امید” را ۶بر صفر و “صنعت معدن” را ۵بر صفر شکست داد و به عنوان تیم اول گروه خود صعود کرد.این تیم در دیدار نیمه نهایی نیز با یک گل از سد  بانک مسکن گذشت و فینالیست شد.

در آخرین روز این رقابتها که بعدازظهر یکشنبه دهم شهریور ماه همزمان با آغاز هفته بانکداری در ورزشگاه کوی دانشگاه برگزار شد، مردان با تجربه “تجارت” مقابل بانک ملی صف آرایی کردند. دوتیم دروقت قانونی به تساوی بدون گل رضایت دادند و سرانجام بانک تجارت در ضیافت پنالتی ها ۵بر۴ از سد بانک ملی گذشت و بوسه برجام قهرمانی زد. در جریان این مسابقات توپی از خط دروازه تیم تجارت نگذشت و لقب بهترین خط دفاعی را به خود اختصاص داد.

در این رقابت ها تیم های “رفاه” و “مسکن” به صورت مشترک سوم شدند. جام اخلاق به تیم قرض الحسنه مهر ایران اهدا شد. جام قهرمانی توسط مقامات ارشد بانک تجارت به تیم های برتر اهدا شد. 

  کد خبر
379475
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن