خودروصنعت، معدن، تجارت

حضور گروه بهمن در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل

شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور به عنوان تولید کننده خودروهای تجاری شیلر، ایسوزو و FAW با جدیدترین محصولات خودرویی و کاربری خود در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در کنار مشتریان اصلی و عمده خود حضور خواهند یافت.

به گزارش آرمان اقتصادی، شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور هر ساله به منظور عرضه محصولات جدید و اعلام آمادگی جهت تامین نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی کشور در نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری حضور می‌یابد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی %D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86 حضور گروه بهمن در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل

گفتنی است در این نمایشگاه نسل جدید مینی بوس و کامیونت ۶ شیلر برای اولین بار در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد. همچنین شرکت بهمن دیزل همزمان با حضور در این نمایشگاه فروش مینی بوس و کامیونت های خود را دارد.

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از ۱۸ لغایت ۲۱ مهر ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور در سالن ۸ و ۹، محصولات و کاربری های خود را در معرض دید علاقه مندان و بازدیدکنندگان قرار خواهند داد. شایان ذکر است گروه بهمن از ساعت ۹ الی ۱۷ در روزهای یاد شده پذیرای علاقمندان به صنعت خودرو خواهد بود.

 

  کد خبر
394988
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن