بانکبانک و بیمه

مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت:

اهمیت ارتباط کارآفرینان با فرصت های کسب و کار زنجیره ای منطقه ای

دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: تجربه نشان داده است که کسب و کارهای زنجیره ای در ایجاد اشتغال و رونق تولید در شرایط کنونی اقتصاد نقش مؤثری دارند و این مسأله اهمیت ارتباط کارآفرینان با فرصت های پیش رو را دوچندان می سازد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، مدیرعامل بانک صنعت و معدندر نشست تخصصی توسعه سرمایه گذاری در استان مازندران که با حضور استاندار مازندران، کارآفرینان، اساتید دانشگاه و رئیس شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران روز سی ام آذرماه در بانک صنعت و معدن برگزار شد، ضمن بیان این مطلب افزود: کارآفرینان علاوه بر رونق تولید و اشتغال به دنبال هدف بزرگتری با عنوان کارآفرینی اجتماعی و انجام رسالت اجتماعی هستند و این مقوله را بر وظیفه تخصصی خود مقدم می دانند.
دکتر مهری بیان داشت: بانک صنعت و معدن نیز به دنبال انجام مسؤلیت های اجتماعی خود در شرایط فعلی اقتصادی کشور است و تلاش می کند از تمام ظرفیت های موجود خود به منظور ایجاد اشتغال و رونق تولید استفاده کند.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن خاطر نشان کرد: نقش صدا و سیما هم در این برهه زمانی از اهمیت خاصی برخوردار است و حضور رییس شبکه آموزش صدا و سیما در جمع کارآفرینان می تواند در فرهنگ سازی ، مهارت آموزی و تقویت ارتباط صنعت، دانشگاه و مسؤلان کشور اثرگذار باشد.
حسین زادگان استاندار مازندران نیز اظهار امیدواری کرد که با توجه به فرصت های بسیار مطلوب سرمایه گذاری از جمله صنایع سنگین نظیر پتروشیمی، فولاد و صنایع تبدیلی و حوزه های مرتبط با مزیت های استان، حضور سرمایه گذاران موجب رونق اقتصادی بیش از پیش مازندران شود.
وی بر قابلیت ها و ظرفیت های کم بدیل مازندران، فرصت های مطلوب سرمایه گذاری، برخورداری این استان از زیرساخت های مناسب و همسایگی با بازارهای دریای خزر تأکید کرده و اکثریت صاحبان صنایع و مدیران ارشد هولدینگ های سرمایه گذاری حاضر در جلسه برای رونق تولید در بخش های مختلف مازندران اعلام آمادگی کردند.
در ادامه کارآفرینان به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و انتظارات خود پرداختند و تصمیمات لازم در خصوص نحوه تعامل و ایجاد هم افزایی بیشتر اتخاذ گردید.
گفتنی است این دومین جلسه ای بود که در قالب شورای مشورتی بخش خصوصی، دولتی و دانشگاهی برگزار گردید؛ جلسه نخست با حضور استاندار خراسان رضوی و مدیران بخش اقتصادی این استان در بانک صنعت و معدن برگزار شده بود.

  کد خبر
429085
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن