بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

ققنوس اولین فراخوان خود برای چالش فناورانه تیم‌های بلاکچینی را منتشر کرد

 

چالش فناورانه ققنوس، با حضور تیم‌های فعال در حوزه بلاکچین و در راستای حل مسائل و نیازهای فناورانه این بنیاد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی و به نقل از راه پرداخت، مرکز نوآوری ققنوس با تمرکز بر الگوهای نوین نوآوری و با پشتوانه شبکه فناوری دفتر کل توزیع شده به دنبال شتابدهی و رشد نوآوری‌ و کسب‌وکارهای تحول‌آفرین مبتنی بر فناوری‌های بلاکچینی است. با همین رویکرد مرکز نوآوری ققنوس با هدف اعلام نیازهای فناورانه این بنیاد و در بستر فناوری دفتر کل توزیع شده، چالشی را جهت ارائه به استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور برگزار می‌کند.

ابزارهای دسترس‌پذیری مشتری، ابزارهای تامین مالی بر بستر بلاکچین، ابزارهای مدیریت سازمان بر بستر بلاکچین و ابزارهای تحلیل بلاکچینی بر اساس داده کاوی از محورهای اصلی ارائه شده در این رویداد هستند.

فرآیند این رویداد به ترتیب به شرح زیر است:

  1. اعلام نیازهای فناورانه ققنوس طی فراخوان

۲. ارائه طرح اولیه در قالب پاسخ به این چالش‌ها توسط تیم‌ها

۳. بررسی طرح توسط ققنوس

۴. دعوت از تیم ها برای برگزاری رویداد حضوری

۵. بررسی نهایی

۶. استقرار تیم‌های برتر در این مرکز و آغاز فرآیند همکاری

پایگاه خبری آرمان اقتصادی data:;base64,<svg xmlns= ققنوس اولین فراخوان خود برای چالش فناورانه تیم‌های بلاکچینی را منتشر کرد

جزییات بیشتر در مورد موضوعات این چالش و نحوه ارسال طرح‌ها در سایت این مرکز به آدرس http://kuknosic.ir/ موجود است و امکان بارگذاری طرح‌ها از ۱۲ تا ۲۲ بهمن امکان‌پذیر خواهد بود. برای اطلاعات کامل از روند برگزاری این رویداد، این فایل را مطالعه کنید.

 

  کد خبر
445627
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن