بانکبانک و بیمه

بانک توسعه تعاون از نفرات برتر المپیاد علمی نظام بانکی تقدیر کرد

بانک توسعه تعاون از نفرات برتری که موفق به کسب رتبه در المپیاد علمی کارکنان شبکه بانکی شدند تقدیر به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،  حجت‌الله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این مراسم بابیان اینکه توفیقات بانک در بخش‌های مختلف، بیانگر رشد و بالندگی و نشانگر توسعه کمی و کیفی است افزود: توانایی ماحصل دانایی، مهارت‌آموزی، تجربه‌اندوزی و آموزش‌های کاربردی مرتبط با فعالیت‌های تخصصی می‌باشد که آموزش کیفی و مبتنی بر نیازسنجی واقعی باعث افزایش کارایی، بازدهی و بهره‌وری سازمان و کسب رضایتمندی مشتریان می‌شود.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون کسب رتبه دوم بانک توسعه تعاون را در شبکه بانکی و کسب رتبه اول توسط مهدیه مختاری در بین کارکنان نظام بانکی را ماحصل تلاش جمعی دانست و دراین‌باره گفت دسترسی به جایگاه برتر و عالی توسط بانک و همکاران در المپیاد علمی شبکه بانکی مهم می‌باشد، ولی از آن مهم‌تر حفظ و رشد و بهبود وضعیت می‌باشد.

مهدیان سازمان یادگیرنده و دانش‌محور را یک نیاز جدی قلمداد کرد و دراین‌باره گفت: سازمان‌های امروزی برای هم سویی با تغییرات جدی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و فرصت مستلزم رویکرد یادگیری و دانش‌محوری است تا با اتکا به این اتفاق مهم بتواند در پاسخ به نیاز ذینفعان و مشتریان و بهره‌برداری از منابع محدود با حداکثر بازدهی موفق عمل نماید.

وی سرمایه انسانی کیفی را مهم‌ترین مولفه برای هم سویی با تغییرات و تحقق اهداف و برنامه‌ها و ماندگاری در عرصه رقابت و امکان تحقق مشتری مداری و جلب رضایتمندی آنان دانست

گفتنی است در این مراسم از مهدیه مختاری نفر اول المپیاد علمی کارکنان شبکه بانکی، اکبر رزمی از استان آذربایجان شرقی حائز رتبه نهم المپیاد، رحیمه شگفت حائز رتبه هفدهم از استان آذربایجان شرقی، زینب علی بابایی، مرتضی عمو حائز رتبه نوزدهم از استان اصفهان، معصومه راجی حائز رتبه بیست و چهارم از امور فناوری اطلاعات و ارتباطات با لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.

شایان‌ذکر است که در این مراسم سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره، عباس نجفی عضو هیات مدیره، امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره و مدیران و مشاورین ستادی نیز حضور داشتند.

 

 پایگاه خبری آرمان اقتصادی pic for news_5e493fd79b238 بانک توسعه تعاون از نفرات برتر المپیاد علمی نظام بانکی تقدیر کرد   پایگاه خبری آرمان اقتصادی pic for news_5e493fe5e3b47 بانک توسعه تعاون از نفرات برتر المپیاد علمی نظام بانکی تقدیر کرد

 

  کد خبر
454278
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن