بانکبانک و بیمه

اجرای طرح تسهیم شادی با مدیریت هزینه های تبلیغاتی

مدیرعامل پست بانک اعلام کرد: این بانک در راستای شعار سال و حمایت از واحدهای تولیدی خرد و کمک به اقشار کم درآمد جامعه، طرح تسهیم شادی با رونق تولید ملی را با مدیریت هزینه های تبلیغاتی اجرا می کند.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی پست بانک، بهزاد شیری با اعلام این خبر تصریح کرد: اجرای این طرح در ایام پایانی سال جاری درمناطق محروم و کم برخوردار و آسیب دیده از بلایای طبیعی اخیر(سیل و زلزله) در استان های آذربایجان شرقی و غربی، فارس،سیستان و بلوچستان، خوزستان، لرستان، کرمانشاه، هرمزگان، گلستان، کرمان، ایلام، اصفهان و کردستان آغاز شده و تا عید نوروزادامه می یابد. 

وی ادامه داد: براساس این طرح بخشی از بودجه اداره کل روابط عمومی بانک از محل صرفه جویی هزینه های جاری و مدیریت تبلیغاتغیرضرور نظیر خرید و چاپ سررسید و تقویم برای خرید کفش از واحدهای تولیدی  ایرانی که دچار کمبود نقدینگی و مشکل در فروشمحصولات هستند تخصیص داده شده است. 

شیری افزود: در همین راستا هماهنگی های لازم با  تولیدکنندگان کفش انجام و برخی از آنها که در استان های مذکور با مشکل فروش ومنابع مالی مواجه شده و یا از این بانک تسهیلات دریافت نموده اند به عنوان تولیدکنندگان هدف تعیین شده و مقرر گردیده است که اعتبارتخصیص یافته به این موضوع برای خرید کفش از این تولید کنندگان اختصاص یابد.  

مدیرعامل پست بانک ایران گفت: این امر خداپسندانه و نوع دوستانه با هماهنگی سازمان ها و نهادهای مردم نهاد( شوراها، دهیاری هاو ……) در استان های تعیین شده اجرا و کفش های تولیدشده دراختیار نیازمندان و اقشار آسیب پذیر و کم درآمد مناطق محروم در ایناستان ها قرار می گیرد.  

وی درپایان تصریح کرد: پست بانک ایران به عنوان بانک توسعه ای تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT) و روستائیکشور، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به رونق تولید و محرومیت زدایی، خدمات متنوع بانکی را به هموطنان روستایی در بیش از ۶ هزار باجه های بانکی در  اقصی نقاط کشور ارائه می کند که در شبکه بانکی کشور بی نظیر است.

  کد خبر
456000
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن