بانکبانک و بیمه

افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک سامان

بانک سامان برای کاهش نیاز به مراجعه مردم به شعب، سقف انتقال وجه کارت به کارت را افزایش داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سامان، با توجه به تأکید مراجع بهداشتی و درمانی در خصوص کاهش تردد مردم در سطح شهر، بانک سامان از ۲۰ اسفندماه سقف انتقال وجه کارت به کارت را در درگاه های خود افزایش داد.

بر این اساس تا اطلاع ثانوی سقف انتقال وجه کارت به کارت به ۱۰۰ میلیون ریال در روز افزایش‌یافته و مشتریان می توانند از درگاه های سامان اعم از خودپردازها، موبایلت، تل بانک و نت بانک سامان تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان در روز کارت به کارت کنند.
در همین حال باهدف کاهش میزان مراجعه مشتریان به شعب بانک سامان، تعداد دفعات رمز اشتباه که منجر به غیرفعال شدن کارت می‌شود به ۵ بار افزایش‌یافته است.
علاوه بر این، تمام کارت‌هایی که تاریخ اعتبار آن‌ها اسفندماه امسال و فروردین ماه سال آینده به اتمام می‌رسد تا پایان خردادماه دارای اعتبار هستند و نیازی به مراجعه به شعبه برای تعویض این کارت‌ها وجود ندارد. این گروه از مشتریان لازم است در هنگام خریدهای اینترنتی و تراکنشهایی که نیازمند درج تاریخ انقضا است، در قسمت مربوطه تاریخ ۰۳ و ۹۹ را وارد کنند.
گفتنی است، مشتریان بانک سامان همواره می‌توانند خدمات موردنیاز خود را به‌صورت آنلاین از نت بانک، موبایلت و تل بانک سامان دریافت کنند.
همچنین مرکز سامان ارتباط به شماره تماس ۰۲۱۶۴۲۲ در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سؤالات مشتریان است.

  کد خبر
465709
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن