بانکبانک و بیمه

تلاش شعب بانک ایران زمین در سال ۱۳۹۸ ستودنی است

معاون عملیات بانکی، بانک ایران زمین طی پیامی از تلاش شعب این بانک در سال ۱۳۹۸ در راستای خدمت هرچه بیشتر به مشتریان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، در پیام هادی قدیمی آمده است:

سال ۱۳۹۸ سال ویژه ای برای شبکه بانکی بود، اکنون که در واپسین روزهای این سال قرار داریم جا دارید از تلاش تمامی همکاران خود در خط مقدم شبکه پولی و تلاش های آنها در جهت ارتقاء سطح خدمات بانکی و مالی به مردم کشور، تقدیر و تشکر کنیم.

در این سال بیگانگان تصور می کردند تحریم های اقتصادی، شبکه بانکی کشور را با معضلات بسیاری مواجه نمود، اما در عمل با تلاش همه همکاران بانکی و برنامه ریزی های بانک مرکزی، توانستیم بخش مهمی از منابع خود را به سمت تولید و اشتغال سوق دهیم و چرخ های اقتصاد کشور را همچون گذشته با قدرت به گردش درآوریم.

همکاران من در بانک ایران زمین، تمام تلاش خود را در سال جاری در جهت خدمت هرچه بیشتر به مردم کشور به کار گرفتند. رشد منابع، ایجاد و جابجایی برخی شعب، خدمت رسانی منسجم به مشتریان در سراسر کشور، همکاری همه جانبه با تولید کنندگان، سرمایه گذاری در جهت تولید و بهبود شرایط رفاهی کارکنان از جمله اقدامات سال ۱۳۹۸ است که نشان از چشم اندازی روشن برای بانک ایران زمین دارد.

آنچه مسلم است، سال ۱۳۹۹ بانک ایران زمین همچون همیشه حرکت رو به جلو داشته و در کنار تولید خواهد بود و امیدوارم نقش بسزایی در اقتصاد کشور داشته باشیم.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از همکاران خود به جهت تلاش در جهت بهبود عملکرد بانک، از مشتریان، سهامداران و تمامی کسانیکه ما را در جهت رشد و شکوفایی یاری نمودند، تشکر می کنم و امیدوارم همچون گذشته همکاران محترم با انگیزه و نشاط همیشگی در ارتقاء نام بانک ایران زمین کوشا باشند. همچنین از کلیه همکارانم در شعب بابت ارائه خدمات به مشتریان در شرایط کنونی و در روزهای پایانی سال تشکر فراوان کرده و از خداوند متعال برای ایشان و خانواده محترمشان آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.

در انتها امیدواریم سال ۱۳۹۹ سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای تمامی مردم ایران زمین باشد.

  کد خبر
468810
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن