امور زیربناییراه و ساختمان

مسکن مهر استان تهران به نقطه پایانی خود رسیده است

رضا نگهبان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: وظیفه ساخت بیش از ۱۰۰ هزار واحد مسکونی بر عهده اداره کل راه و شهرسازی استان تهران بوده که با طی کردن فراز و نشیب های متعدد، حالا به نقطه پایانی راه رسیده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از وزارت راه و شهرسازی، رضا نگهبان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درخصوص آخرین وضعیت مسکن مهر استان در سال ۹۸ اظهار داشت: تاکنون ۹۶۲۹۷ واحد مسکن مهر در شهرهای استان تهران ساخته شده و تحویل متقاضیان شده است.

وی افزود: از این میزان قریب به ۹۰ هزار دفترچه اقساط نیز توسط متقاضیان و بانک های عامل تاکنون انجام شده است که تعداد واحدهای باقیمانده مسکن مهر ۳۳۰۲ واحد است. قرار است تا پایان سال جاری ۶۱۲ واحد مسکن مهر نیز آماده بهره برداری شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه تصریح کرد: درخصوص ۳۳۰۲ واحد مسکن مهر باقی مانده ذکر این نکته لازم است که از این تعداد ۱۴۶۲ واحد بدون متقاضی است و ۱۴۷۵ واحد نیز مرتبط با پروژه های خود مالک است. همچنین از این میزان واحد ذکر شده ۳۶۵ واحد مرتبط با شرکت های تعاونی است که مشکل حقوقی دارند.

وی در پایان با اشاره به حل مشکل حقوقی توسط اداره کل تعاون برای ساکن شدن مردم در واحدهای مسکن مهر تأکید کرد و گفت: این مسئله به کرات در شورای مسکن مورد تأیید استاندار تهران نیز بوده است.

منبع

ایلنا

  کد خبر
471888

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن