امور زیربناییتعاون و اشتغال

تشریح دستاوردهای سال ۹۸ و برنامه‌های سال ۹۹ شستا از زبان مدیرعامل

نشست تخصصی محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا با مدیران‌عامل و مدیران ارشد خبرگزاری‌های ایسنا، ایلنا، مهر، تسنیم، برنا، تابناک و روزنامه‌های اعتماد، شرق و همشهری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی  به نقل از روابط‌عمومی شستا، در این نشست که محمود ملکوتی‌خواه عضو هیات مدیره شستا نیز حضور داشت، محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در ابتدای سال جهش تولید و در راستای ارتقای شفافیت در این شرکت، گزارشی از آنچه در سال ۱۳۹۸ در هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه شستا صورت گرفته بود، ارائه داد.

در این نشست علاوه بر اینکه حوزه‌های کسب و کاری و پرتفویی شستا مرور شد، میزان رشد سود و فروش، آخرین وضعیت ترازنامه و سود و زیان شرکت‌های تابعه شستا و ارزش روز هلدینگ‌ها تا پایان سال ۱۳۹۸ توسط معاونت امور هلدینگ‌های شستا تشریح شد.

ضمنا اهم اقدامات انجام شده در زمینه شفافیت، ساماندهی، پیشبرد پروژه‌ها، مطرح و در حضور مدیران رسانه‌های حاضر در نشست، پرتال‌ها و سامانه‌های مدیریت شستا، کارکرد، ظرفیت و توانمندی این سامانه‌ها تشریح شد و گزارش کاملی از مراحل بورسی شدن شستا و شرکت‌های تابعه ارائه گردید.

 

  کد خبر
473383
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن