بورسبورس اوراقویدئو

تحول بی نظیر در بورس+ فیلم

رییس جمهور در مراسم بهره برداری از طرح‌های ملی وزارت خانه‌های نیرو و جهاد کشاورزی در استان ایلام، خطاب به ملت ایران، گفت: ما امسال به رغم این که شرایطمان مقداری شرایط سختی به دلیل شیوع بیماری کروناست و بسیاری از کسب و کارها را با مشکل مواجه کرده است، موفق به اجرای برخی از طرح‌های ملی شدیم.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از (سنا)، رئیس جمهور گفت: من در این روز کارگر کاملا احساس می‌کنم که عده‌ای از کارگران و عده‌ای از فعالان اقتصادی در فشار و مضیقه هستند، اما در عین حال و در کنار همه این سختی ها، قدم‌های بسیار خوبی را امسال شاهد هستیم.

روحانی با اشاره به گزارش بانک مرکزی، افزود: پس انداز مردم در بانک‌ها رشد داشته و این جای خوشحالی و نشاط برای همه است.

رئیس جمهور گفت: در بورس شاهد یک تحول و رشد بی نظیر بودیم که مردم و آن دو میلیون نفری که بیشتر در بورس فعال اند، از این تحول هم خوشحالند و هم سود فراوانی شامل حال آن‌ها شده است و ما هم بسیار خوشحالیم که مردم در یک شرایط بهتری در این سال سخت باشند.

روحانی افزود: طرح‌های بسیار مهمی در هفته‌های پیش رو و ماه‌های پیشرو در بورس عرضه خواهد شد.

رئیس جمهور با اشاره به موافقت مقام معظم رهبری با آزاد شدن سهام عدالت، گفت: این برای مردم بسیار مهم است و آن‌هایی که دارای سهم یک میلیون تومانی هستند، اگر تصمیم فروش داشته باشند، رقم قابل توجهی به دست می‌آورند و سود خوبی هم شامل کسانی خواهد شد که مایلند سهم خود را نگه دارند.

  کد خبر
485206
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن