بورسبورس اوراق

تلاش برای تقویت بازار سرمایه

رییس جمهور واگذاری سهام شرکت‌های دولتی و امکان حضور همه مردم در این عرصه را اطمینان‌بخش و مایه خرسندی دانست و بر ضرورت تلاش مسوولان اقتصادی کشور در راستای توسعه این فعالیت‌ها تاکید کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از (سنا)، حجت‌الاسلام  حسن روحانی در گفت وگو با فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی پس از استماع گزارش وی درباره اقدامات و برنامه های این وزارتخانه در راستای ساماندهی بورس در کشور تاکید کرد: باید تلاش کنیم  بورس و سرمایه به یک تعادل اطمینان بخش برسد تا مردم با خیالی آسوده برای سرمایه گذاری در این عرصه اطمینان کامل داشته باشند.

رییس جمهور خاطر نشان کرد: باید از طریق فروش اوراق مالی اسلامی برای تامین مالی طرح‌های عمرانی کشور برنامه ریزی و اقدام کنیم.

روحانی با اشاره به اینکه باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا همواره امکان عرضه سهام شرکت های سودده در بورس فراهم باشد، اظهار داشت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی دقیق از بازار سرمایه به مردم و استفاده صحیح و مطمئن آنها از این بازار بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند موجب توسعه کشور و افزایش سرمایه مردم شود.

فرهاد دژپسند نیز در این گفت وگو گزارشی از روند روش سهام صندوق واسطه گری مالی یکم و برنامه های وزارت اقتصاد و دارایی در زمینه آزادسازی بخشی از سهام عدالت و اقدامات این وزارتخانه در راستای توسعه بازار سرمایه و بورس و تقویت حضور مردم در این عرصه به رئیس جمهوری ارائه کرد.

  کد خبر
493686
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

1 دیدگاه در “تلاش برای تقویت بازار سرمایه”

  1. من از درگاه های تجارت/ملی/صادرات / آپ سعی کردم ولی نشد که نشد.
    اس ام اس کد شناسایی نمیومد. بعد که ۱۱ به بعد درگاه ها جواب نمیدادن لینکها بسته بود. مگر قرار نبود تا ۱۲ شب باشه!
    بعد که اس.ام اس. اومد درگاه ها بسته بودن تا ۱۱:۵۰ بارها بارها لینک زدم. -_-
    چطور میشه پیگیری کرد.

    لطفا شنبه رو هم تمدید کنن. حداقل جایی باشم که آنتن بده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن